Від редакції журналу «Українські сади»

352

Весна і літо 2022 року принесли Україні багато горя і страждань. Російська агресія вже забрала тисячі життів, зруйнувала міста, зробила мільйони українців переселенцями…
Війна торкнулася і садівничої галузі, в різних регіонах господарства постраждали від ракетних ударів, пошкоджень, окупації, проблем з персоналом, експортом, передбаченими необхідними інвестиціями тощо.
Керівництво Асоціації намагається в цій непростій ситуації знайти шляхи відшкодування втрат, які понесли господарства, організувати більш дієву співпрацю державних органів з садівниками задля підтримки галузі.

У вересні планується вихід друком другого номеру журналу “Українські сади”, у якому буде представлено розповіді про постраждалі підприємства Асоціації і про роботу садівників та ягідників в умовах військового стану. Там також можна буде дізнатися про заплановану допомогу від держави та нові можливості співпраці з іноземними партнерами, які в цей важкий час готові надати пільгові умови співпраці українським колегам.

Перші матеріали вже розміщені на сторінці журналу та на сайті Асоціації.
Але редакція звертається до працівників галузі з проханням надсилати матеріали про садівництво під час війни, про існуючі проблеми і про “Сади Перемоги”, які висаджуються в ці складні для України місяці.

Сподіваємося, що зібрана на сторінках видання інформація допоможе членам Асоціації отримати компенсації і відшкодування від держави і відповіді на питання, які поставили перед галуззю час і війна..