МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ САДІВНИЧОЇ ТА ПЕРЕРОБНОЇ ГАЛУЗЕЙ, ВІННИЦЯ, 22-23 ЧЕРВНЯ: ПРИНЦИПАМИ ЗАКЛАДКИ ТА ДОГЛЯДУ ЗА ГОРІХОВИМ САДОМ ПОДІЛЯТЬСЯ ГОРІХОВОДИ-ПРАКТИКИ

2014
22-23 червня, протягом двох насичених інформаційних днів, у провідному садівничому регіоні України – Вінницькій області, – буде проходити Друга науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі до готового продукту», адресована представникам садівничої та переробної галузей. 
Програма міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту» охопить три головних аспекти – садівництво, ягідництво і горіхівництво, з акцентом на переробці і шляхи реалізації продукції. 

Цього року організатор – інформаційно-видавничий проект «Технології та інновації» – підготував насичену лекційну і практичну програму для горіховодів. Конференція буде проходити під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України. Спеціально для садівників і горіховодів виступить Віктор Костенко, начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Департаменту землеробства і технічної політики в АПК Мінагрополітики, з доповіддю про ситуацію в українському садівництві, і, зокрема, про горіхівництво як перспективний напрям галузі.

Як правильно забезпечити поливом горіховий сад, розповість директор компанії «Полив Сервіс» Дмитро Філіппов в доповіді «Системи зрошення для багаторічних культур від ТОВ «Полив Сервіс».

З лекцією на тему «Унікальна технологія сушки фруктів і горіхів» виступить Володимир Болтенко, директор компанії «Спектрум». Адже переробка продукції – це можливість для українського виробника довше зберегти свіжість і всі корисні властивості свого продукту і продати його за більш високою вартістю. А інноваційні технології переробки дозволять зробити його конкурентоспроможним на світових ринках.

Другий день конференції буде інформативним і дуже насиченим для горіховодів: вони дізнаються не тільки секрети догляду за горіховими плантаціями, але відкриють для себе можливості, які відкриваються при вирощуванні найдорожчого в світі гриба – трюфеля – в коренях горіхів!

Делегація вирушить в горіховий тур на фермерське господарство «Єфрем», розташоване в селі Лісове, Барського району, де власник фірми SunBerry Ukraine Олександр Джига і селекціонер-горіховод, господар підприємства Іван Юкал розкажуть про основні нюанси закладки горіхового саду, вибір запилювача, підщепи, правильної обрізку і підгодівлі інтенсивного горіхового саду.

Ексклюзивно в рамках горіхового туру Олександр Джига проведе майстер-клас з вирощування білого трюфеля і розповість про користь такого сусідства і для горіхових дерев.

Ознайомитися з повною програмою конференції та зареєструватися для участі можна тут: http://forum.techdrinks.info/.

Науковий патронат конференції здійснює Інститут садівництва Національної Академії аграрних наук України. Конференція буде проходити під егідою Міністерства аграрної політики України.

Проведенню заходу сприяють Асоціація «Укрсадпром», Гільдія медоварів України, Українська горіхова асоціація.

Підтримку конференції надає польське видавництво Oikos LTD і міжнародний журнал Jagodnik.

Генеральний партнер конференції – компанія Bayer.

Генеральний Юридичний партнер конференції – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Головний Діловий партнер – виставковий концерн Messe Berlin, організатори виставки FRUIT LOGISTICA.

Генеральний Технологічний партнер – компанія VORAN (Австрія).

Ексклюзивний Технологічний партнер конференції – компанія HAYGROVE (Польща).

Ексклюзивний Ягідний партнер – «Агрофірма «Весна 2011».

Технологічні партнери: ТОВ «Артіс Політехніка Україна», розсадник ягідних рослин Кліома СервісТМ, плодорозсадник резистентних сортів ДП ​​«Голланд Плант Україна», ТОВ «Евкаліпт Р», «ФруТек», «Розетта-Агро», Timac AGRO, «Агрофірма« Весна 2011», «Українська овочева компанія»(UVC), АІК, «А-Профі », «Агрісол»,  MFT (Італія), «Спектрум», «Полив Сервіс», БТУ-Центр, «Пак-Трейд», «Полив Сервіс», «Спектрум», «Dekoplant», «ПЛАНТА ГРУП», «Юнімаш», «Контейнери України»

Головний Інформаційний партнер – журнал «Садівництво і виноградарство. Технології та Інновації».

Генеральний Інформаційний партнер – Перший Діловий телеканал

Головний спеціалізований медіа-партнер заходу – журнал «Ягідник» (Україна + Польща).

Ексклюзивний медіа-партнер – Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»

Медіа-партнери: портали «Аgronews», «Аgroportal», «Аgravery», газета «Агробізнес Сьогодні», «Інтерфакс-Україна», «Інфоіндустрія», «Перший діловий канал», «Водочный редакторъ», «Контракти».

Сторінка конференції в Фейсбук.