Понеділок, Лютий 19, 2018

КРОШКА Дмитро Григорович,голова Асоціації «УКРСАДПРОМ»

Отримавши юридичну освіту, до 2009 року працював в юридичних компаніях Дніпропетровська та Вінниці. У 2009-2014 році працював радником з юридичних питань в Асоціації «Виноградарі та винороби України». З 2016 року очолює Асоціацію «УКРСАДПРОМ», найбільше в Україні галузеве об’єднання виробників плодово-ягідної продукції. У 2017 році пройшов курс Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS) «Школа розвитку кластерів».

Має значний досвід з розробки та просування нормативно-правових і регуляторних актів, зокрема, у сфері земельного, податкового та адміністративного права.

Контакти

info@ukrsadprom.org

МАТВІЄЦЬ Олександр Григорович, кандидат с/г наук, старший науковий співробітник, заступник голови Асоціації «УКРСАДПРОМ»

За майже 40-річну кар’єру опублікував більше 180 наукових праць з питань меліоративного землеробства, агрохімії, агрогрунтознавства, рослинництва, плодоовочівництва і виноградарства, агроекології, агробізнесменеджменту та маркетингу, водокористування, сталого розвитку сільських територій. Має значний практичний досвід роботи в означених сферах. Працював як в господарствах (колгосп ім.Леніна Носівського району Чернігівської області, СТОВ «Завидівське»), так і в наукових установах (Закарпатський інститут АПВ УААН, Закарпатський опорний пункт Інституту гідротехніки і меліорації УААН, Ужгородський національний університет, Інститут водних проблем і меліорації НААН України).

В 2004-2006 рр. – спеціаліст Закарпатського офісу Проекту аграрного маркетингу (проект технічної допомоги, “Land O’Lakes”, USAID).

У 2007 р. за програмою SABIT проходив ділове стажування в США і мав можливість ознайомитися з розвитком сільськогосподарських асоціацій, їх фінансовою діяльністю, маркетингом, а також технічними засобами і технологіями, які використовуються в агропромисловому комплексі США.

З 2014 р – головний інженер проектів ТОВ «НВП «Ірігаційні системи». Організовував і брав участь в проектуванні, будівництві та агрономічному супроводі проектів впровадження систем зрошення плодово-ягідних та овочевих культур в більш ніж 50 господарствах на території України.

З 2016 р. – заступник голови Асоціації «УКРСАДПРОМ», є одним із ініціаторів створення галузевого об’єднання промислових господарств в сфері садівництва і ягідництва України.

Контакти

matviets@ukrsadprom.org

+38 (067) 789 77 74

БЕЗОЛЮК Борис Васильович, заступник голови Асоціації «УКРСАДПРОМ» за напрямком «Розсадництво»

 

Має багаторічний теоретичний і науковий досвід роботи в садівничій галузі, зокрема, в сфері агрономії та розсадництва. За більш ніж 30-річну кар’єру пройшов значний трудовий шлях. Закінчивши Уманський сільськогосподарський інститут за фахом вчений агроном-плодоовочівник, до 1995 року працював за фахом в ОВГ «Фастівське» Українського НДІ садівництва, пройшов шлях від молодшого наукового співробітника до заступника директора з наукової роботи Кримської дослідної станції садівництва. Протягом 10 років очолював Управління садівництва та виноградарства Міністерства аграрної політики та продовольства України. Після завершення державної служби працював на керівних посадах в садівничих господарствах.

Пройшов курси з садівництва та виноградарства «Машав» (Ізраїль).

Відвідував і вивчав досвід ведення садівництва та розсадництва в Німеччині, Голландії, Бельгії, Австрії, Франції, Іспанії, Італії, Польщі, Молдови.

Контакти

seedlings@ukrsadprom.org

+38 (067) 243 13 02

СТЬОЖКА Аліна Валеріївна, прес-секретар Асоціації «УКРСАДПРОМ»

Після закінчення у 2011 р. факультету систем і засобів масової комунікації Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара працювала протягом року редактором редакційно-видавниого відділу вишу.

2012-2017 рр. – журналіст, помічник головного редактора в інформаційно-аналітичному агентстві «АПК-Інформ», автор близько сотні матеріалів на агротематику.

З 2017 р. – прес-секретар Асоціації «УКРСАДПРОМ».

Контакти

press@ukrsadprom.org

+38 (097) 438 42 31