Субота, Лютий 23, 2019

КРОШКА Дмитро Григорович, голова Асоціації «УКРСАДПРОМ», адвокат

Отримавши юридичну освіту в Юридичній академії МВС України (м. Дніпропетровськ), до 2009 року працював у юридичних компаніях Дніпропетровська та Вінниці.

З 2008 року здійснює індивідуальну адвокатську практику.

В період з 2009 до 2014 року працював на керівних посадах Консалтингової компанії BGI та Центру законодавчих ініціатив.

У 2014-2015 роках працював директором юридичного департаменту Групи Tribo.

З 2016 року очолює Асоціацію «УКРСАДПРОМ» – найбільше в Україні галузеве об’єднання виробників плодово-ягідної продукції.

У 2017 році пройшов курс Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS) «Школа розвитку кластерів».

Має значний досвід з розробки та просування нормативно-правових і регуляторних актів, зокрема, у сфері податкового, господарського, адміністративного права, захисту прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав, а також представництва у вищих судових інстанціях.

Контакти

info@ukrsadprom.org

+38 (044) 232 22 68

МАТВІЄЦЬ Олександр Григорович, кандидат с/г наук, старший науковий співробітник, заступник голови Асоціації «УКРСАДПРОМ»

За майже 40-річну кар’єру опублікував більше 180 наукових праць з питань меліоративного землеробства, агрохімії, агрогрунтознавства, рослинництва, плодоовочівництва і виноградарства, агроекології, агробізнесменеджменту та маркетингу, водокористування, сталого розвитку сільських територій. Має значний практичний досвід роботи в означених сферах. Працював як в господарствах (колгосп ім.Леніна Носівського району Чернігівської області, СТОВ «Завидівське»), так і в наукових установах (Закарпатський інститут АПВ УААН, Закарпатський опорний пункт Інституту гідротехніки і меліорації УААН, Ужгородський національний університет, Інститут водних проблем і меліорації НААН України).

В 2004-2006 рр. – спеціаліст Закарпатського офісу Проекту аграрного маркетингу (проект технічної допомоги, “Land O’Lakes”, USAID).

У 2007 р. за програмою SABIT проходив ділове стажування в США і мав можливість ознайомитися з розвитком сільськогосподарських асоціацій, їх фінансовою діяльністю, маркетингом, а також технічними засобами і технологіями, які використовуються в агропромисловому комплексі США.

З 2014 р – головний інженер проектів ТОВ «НВП «Ірігаційні системи». Організовував і брав участь в проектуванні, будівництві та агрономічному супроводі проектів впровадження систем зрошення плодово-ягідних та овочевих культур в більш ніж 50 господарствах на території України.

З 2016 р. – заступник голови Асоціації «УКРСАДПРОМ», є одним із ініціаторів створення галузевого об’єднання промислових господарств в сфері садівництва і ягідництва України.

Контакти

matviets@ukrsadprom.org

+38 (067) 789 77 74

ДУХНИЦЬКИЙ Богдан Володимирович, аналітик Асоціації «УКРСАДПРОМ»

Закінчив факультет аграрного менеджменту та магістратуру «Державна служба» Національного аграрного університету, потім працював на посадах спеціаліста та економіста в державних установах.

З 2007 року працює в ННЦ «Інститут аграрної економіки», має ступінь кандидата економічних наук. Опублікував більше 30 фахових статей, брошур і тез наукових конференцій.

З травня 2016 року здійснює аналітичну роботу в Асоціації «УКРСАДПРОМ».

Контакти

duhnitsky@ukrsadprom.org

+38 (096) 388 55 64

ТІТОВ Антон Вікторович, агроном Асоціації «УКРСАДПРОМ»

Після закінчення у 2005 році Курської сільськогосподарської академії ім. І.І. Іванова працював у садовому центрі ТОВ «САД ВОІ».

З 2007 р. працював провідним агрономом в Українській державній помологічно-ампелографічній інспекції, з 2008 р. – головним агрономом УкрДПАІ.

З 2012 р. працював в Державній інспекції сільського господарства України (головний спеціаліст).

Багаторазово нагороджувався грамотами та подяками.

З 2016 р. працює в Асоціації «УКРСАДПРОМ» на посаді «Агроном».

 

Контакти

expert@ukrsadprom.org

+38 (097) 888 62 14