Запрошуємо на Форум: «Україна – Угорщина: стратегічне партнерство, плодоовочевий та ягідний бізнес 2026»

28

Шановні партнери!

ГО «Альянс національних спільнот «Європейська Коаліція» та Асоціація «УКРСАДПРОМ» за підтримки Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України запрошують Вас взяти участь у Форумі:

«Україна – Угорщина: стратегічне партнерство, плодоовочевий та ягідний бізнес 2026»

який відбудеться 24–25 липня 2026 року в місті Берегове.

Форум стане важливою платформою для прямого діалогу між українськими та угорськими виробниками, підприємцями, інвесторами, представниками державних інституцій, експертами, логістичними компаніями, переробниками, аграріями та громадами прикордонних регіонів.

Програма форуму охоплює шість тематичних модулів — від політико-правового діалогу та регулювання ринків до агротехнологій та інновацій, включно з логістикою, фітосанітарними стандартами та угорським кейсом агрострахування.

Просимо підтвердити участь, заповнивши коротку реєстраційну форму:

Реєстрація / Regisztráció: https://docs.google.com/forms/d/1OvIvW_Ll09bx7rEUckqa4CCPu1TlWidA77IHwtDjh6k/edit?usp=drivesdk

Будемо раді бачити Вас серед учасників форуму!

З повагою,

Роланд ЦЕБЕР – Голова «Альянсу національних спільнот «Європейська Коаліція»»

Тарас МИНКО – Голова Асоціації «УКРСАДПРОМ»

Контакти:

• Бронювання готелю – готельно-ресторанний комплекс «Золота Пава»: +380 66 888 2444

• Організаційні питання та оплата участі у форумі – Микола: +380 66 888 3220