ФГ «Гадз» розширює ринки збуту

3365

ФГ «Гадз» в рамках стратегії розширення ринків збуту представило свою продукцію на другій спеціалізованій виставці «Іран Експорт – 2017», що проходить в Києві 12-15 вересня.

Зокрема, на стенді представлені яблука сортів Гала, Голден Делішес, Ред Джонапринц, Ред Чіф та груші, що вирощуються в господарстві.

«Ми обрали саме ті сорти, які можуть користуватися попитом у цьому регіоні та обсягами виробництва яких можемо забезпечити експортні партії, – зазначив комерційний директор ФГ «Гадз» Богдан Бурак. – Участь у виставці є частиною стратегії нашого господарства з розширення ринків збуту. Протягом виставки провели багато зустрічей з потенційними покупцями нашої продукції і очікуємо найближчим часом отримати перші замовлення».

За словами Б.Бурака, ФГ «Гадз» має досвід експорту продукції до країн ЄС та Близького Сходу. Зокрема, минулого року господарство поставляло яблука до Туреччини та Іраку.

«Оскільки ми маємо досвід співпраці з сусідніми Ірану країнами, проблем з логістикою не очікуємо. Проте наразі маємо ще вивчати умови експорту продукції до цієї країни. Втім, оскільки уряди наших країн мають домовленості про розширення торговельних відносин, сподіваємося на відсутність якихось специфічних умов», – зауважив Б.Бурак.

 

Довідка

ФГ «Гадз», створене в 2011 році, спеціалізується на вирощуванні зерняткових і кісточкових фруктів, ягід і садивного матеріалу. Господарство є одним із  лідерів за темпами нарощування плодових насаджень не лише в Тернопільській області, а у Україні. Елементами технологій є використання карликових підщеп, нових продуктивних сортів, краплине зрошення та утримання саду на шпалері. Сад закладений посадковим матеріалом вирощеним в країнах Європи. Основними сортами яблуні є: Голден Делішес, Гала, Айдаред а також інші інтенсивні сорти; груша – Конференція, слива – Стенлей.

ФГ «Гадз» забезпечене сучасним фруктосховищем з регульованим газовим середовищем (РГС) на 10 тис. тонн зберігання, переробним комплексом із сучасною сортувальною лінією польської фірми Sorter продуктивністю 10 т/год, пакувальною лінією для розфасовки плодів від 1 до 10 кг в різні типи тари, новітньою сушильною лінією, яка дозволяє з високою продуктивністю сушити різні види фруктів, а це виробництво сухофруктів та фруктових чіпсів.