Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»: 10-11 червня 2021 року

1062

10-11 червня 2021 року відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові». Чергова конференція для галузей садівництва цьогоріч збере учасників в готельно-ресторанному комплексі «Sherwood» (м. Умань). Запрошуємо до участі всіх охочих!

Організатор конференції  – медіагрупа «Технології та Інновації»,  видавець галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Горішник», «Ягідник», Beer Technologies@Innovations.

Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» буде тривати 2 дні.

10 червня – пленарна частина конференції.

У програмі заходу – виступи керівників садівничих господарств, науковців, експертів ринку та представників технологічних компаній про успішний досвід вирощування вишні кісточкових культур. Зокрема, в програмі планується:

  • Обговорення основних проблем галузі та пошук шляхів їх вирішення;
  • Виступи українських та іноземних експертів про досвід вирощування кісточкових культур: вишні, черешні, персика, сливи, абрикос, кизилу і т.д.;
  • Презентація сучасних технологій вирощування кісточкових культур;
  • Бізнестур на провідні садівничі господарства регіону;
  • Виставка технологій та продуктів садівництва.

На початку пленарного засідання відбудеться круглий стіл за підтримки Асоціації «Укрсадпром» на тему «Садівничий сезон України – 2021: очікування і реальність. Проблеми галузі, шляхи їх вирішення і розвитку галузі» (модератор – Олександр МАТВІЄЦЬ, голова Асоціації «Укрсадпром»). Учасники круглого столу – власники й керівники садівничих господарств, представники владних структур і науковці.

Під час круглого столу будуть обговорені такі ключові питання:

  • Сезон 2021: прогноз цін на кісточкові культури в Україні у 2021 р.;
  • Компенсації від держави;
  • Експорт черешні та інших кісточкових культур у 2021 році, порівняння ситуації з попередніми роками. Питання розвитку експорту, перепони, які стоять на шляху українських садівників. Як українцям відкрити для себе нові ринки збуту.
  • Продаж у супермаркетах і ринках: вимоги до товару, гарантії успіху чи неуспіху.
  • Переробка кісточкових (сушка, заморозка, переробка плодів для йогуртів тощо). Чи є потреба ринку в переробці кісточкових?

Традиційно, під час конференції відбудеться виставка обладнання, техніки й технологій від українських та іноземних компаній. А також – презентація і дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів. За традицією заходів від медіа-групи «Технології та Інновації», відбудеться презентація напоїв, виготовлених на базі фруктів і ягід: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.

Традиційно, наприкінці першого дня конференції відбудеться святковий фуршет за участю відомого музичного колективу.

11 червня – бізнестур на провідні садівничі підприємства регіону – ТОВ «Уманську фруктову компанію» та ФГ «Біопродукт», а також на демо-поле Уманського національного університету садівництва

На демо-полі Уманського національного університету садівництва учасники бізнестуру дізнаються, як учені виводять нові сорти садових культур, як випробовують нові засоби захисту тощо.

 «Уманська фруктова компанія» – підприємство, із яким уже знайомі читачі журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації». 2017 року в компанії був започаткований новий інтенсивний проєкт черешневого саду, спрямованого на виробництво черешні європейських сортів, призначених на експорт. Сьогодні в «Уманській фруктовій компанії» вирощують 17 га різних сортів черешні. На підприємстві використовують високоякісний посадковий матеріал від передових європейських розсадників. Досвід вирощування черешні тут переймають у передових нідерландських, німецьких, швейцарських господарствах, адже саме в цих європейських країнах використовують найновіші технології вирощування цієї культури.

Упродовж бізнес-туру учасники конференції зможуть ознайомитися із передовими технологіями вирощування садових культур, безпосередньо спілкуючись із власниками підприємства.

«Біопродукт» – компанія, із якою також уже знайомі читачі журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації». Це ще одне сучасне садівниче господарство, розташоване в Умані, в якому вирощують низку садових культур. В переліку культур господарства – яблуні, груші, черешні, сливи тощо. Сад розташований на 30 га землі, вирощують також горіхи на 20 га. Для вирощування усіх цих культур використовують різні схеми посадки, щоб досягнути високого рівня їх урожайності. У компанії представлені інноваційні технологічні рішення для догляду за насадженнями, зокрема система крапельного зрошення, система опори для груш тощо. Учасники конференції зможуть перейняти успішний досвід садівництва упродовж безпосереднього спілкування із власниками компанії «Біопродукт».

Мета конференції незмінна: популяризація і впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів і ягід, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

Традиційно, захід стане головним всеукраїнським майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представників торговельних мереж і компаній-експортерів.

Нагадаємо, що V Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала 22-23 жовтня 2020 року у Львові більше 280 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі, Білорусі тощо.

Загалом, медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено майже 30 масштабних заходів, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь більше 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Німеччини, Австрії тощо.

Реєстрація триває! Кількість місць обмежена!

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Sherwood».

Головний Науковий партнер – Уманський національний університет садівництва.

Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – «Уманська фруктова компанія».

Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – компанія «Біопродукт».

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія «Байєр».

Ексклюзивний партнер – компанія «Розетта Агро».

Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Умови участі в конференції:

В якості учасника –

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.

 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Конференція проходить за підримки галузевої асоціації – УКРСАДПРОМ

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА. Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.