Стенд України розпочав роботу на Міжнародній виставці Asia Fruit Logistica 2018

2759

З 5 вересня протягом трьох днів на найбільшій Міжнародній галузевій виставці Азіатсько-Тихоокеанського регіону Asia Fruit Logistica 2018 працюває стенд “Україна”, на якому представлено плодово-ягідну та овочеву продукцію українських виробників. Вже втретє в рамках стратегії популяризації української плодово-ягідної продукції на світових ринках Асоціація “УКРСАДПРОМ” організовує стенд на найбільших галузевих міжнародних виставках.

Партером стенду на виставці Asia Fruit Logistica 2018 вдруге поспіль виступив Проект «Підтримка аграрного та сільського розвитку» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Також інформаційну підтримку стенду надали Міністерство аграрної політики та продовольства України і Міністерство економічного розвитку та торгівлі України.

Зокрема на стенді представлені яблука, черешня, ягідна та овочева продукція, вирощена українськими господарствами.

Всі господарства, які беруть участь у роботі стенду, пройшли цього року конкурсний відбір на відповідність, зокрема, наступним критеріям:

  • досвід експорту свіжих фруктів, ягід, овочів;
  • наявність сертифікату Global G.A.P., для компаній-агрегаторів – наявність договорів з сертифікованими компаніями-виробниками;
  • підтвердження обсягів власної продукції, не менше 100 т для ягід, 500 т для кісточкових фруктів та 1000 т для зерняткових фруктів і овочів стабільної якості;
  • наявність або підтвердження використання потужностей із передпродажної підготовки продукції (автоматичне сортування, пакування, контроль якості).

Нагадаємо, минулого року, саме за ініціативи Асоціації “УКРСАДПРОМ”, виробники фруктів і ягід з України вперше представили свою продукцію на власному стенді на виставці Asia Fruit Logistica. Активна участь у міжнародних виставкових заходах сприяла збільшенню обсягів експорту української плодово-ягідної продукції та розширенню географії поставок.