Компанія UKRAVIT виступила партнером Форуму Fruits & Berries Plate

1141

Партнером Форуму Fruits & Berries Plate, організатором якого виступає Асоціація «УКРСАДПРОМ», виступила компанія UKRAVIT.

Група компаній UKRAVIT – провідна українська агрохімічна корпорація на ринку засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанію було засновано у 1999 році. З цього часу ГК UKRAVIT постійно розвивається, розширює сферу діяльності, впроваджує передові технології та застосовує сучасне обладнання кращих світових виробників. Компанія постійно турбується про якість своєї продукції, будує дослідницькі лабораторії, нові виробничі лінії та надсучасні склади.

Корпорація прагне перетворити українське сільське господарство у технологічно передову індустрію шляхом революційних модифікацій та об’єднання усіх виробничих та дослідницьких потужностей UKRAVIT у єдиний інноваційний комплекс. Професійний науковий супровід виробництва, контроль вхідної сировини та готової продукції забезпечують досконалість та високу ефективність виробів, згідно світових норм та стандартів якості.

В ГК UKRAVIT цінують довіру партнерів та довготривалу плідну співпрацю, що неодноразово було доведено в рамках організованих Асоціацією «УКРСАДПРОМ» заходів, партнером яких виступала UKRAVIT.

 

Поспілкуватися з представниками компанії UKRAVIT ви зможете під час Форуму Fruits & Berries Plate, який відбудеться 25 жовтня 2017 року в рамках Міжнародної виставки World Food Ukraine (МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. Київ).

 

Участь у роботі Форуму є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

 

З питань участі у заході звертайтеся за телефоном +38 (044) 232 22 68 або за адресою info@ukrsadprom.org