Зустріч з новим Міністром аграрної політики та продовольства України

182

30 січня Голова Наглядової Ради Асоціації «Укрсадпром» Петро Гадз мав робочу зустріч з Міністром аграрної політики та продовольства України Романом Лещенко.

Відбулася ділова конструктивна розмова відомого аграрія з Міністром. Обговорювалися питання розвитку галузі садівництва, насамперед, в контексті розвитку сільських територій, створення робочих місць в сільській місцевості, наповнення бюджетів.

На засіданні Наглядової Ради Асоціації «Укрсадпром» члени Ради одноголосно підтримали звернення до Президента України з проханням якнайшвидшого відновлення роботи та закріплення повноважень Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Особливу увагу протягом зустрічі було звернено на соціальні аспекти розвитку садівництва, ягідництва та горіхівництва, вдосконалення механізму надання державної підтримки, як для створення нових сучасних насаджень, так і для будівництва фруктових сховищ, створення логістичних центрів для експорту плодово-ягідної продукції.

Міністр підтримав пропозиції Асоціації щодо розвитку вітчизняного розсадництва, створення біотехнологічного Центру з розмноження багаторічних культур.
Петро Гадз відмітив позицію профільного Міністра як позицію економічного націоналіста, і запевнив Романа Лещенка у підтримці аграрних реформ зі сторони садівничої спільноти України.
Також Міністр прийняв пропозицію Петра Гадза відвідати садівниче господарство і взяти участь в Загальних зборах Асоціації.