Відбулась чергова зустріч членів АУСП онлайн

275

Сьогодні відбулась онлайнова зустріч членів Асоціації «УКРСАДПРОМ».

Ягідний сезон добігає завершення, а яблучний лиш починає набирати оберти, тож ми вирішили скористатися можливістю і обговорити теми, що нині хвилюють наших садівників.

Окрім чинних робочих моментів, обговорювали сьогодні діяльність представників Асоціаціації у робочій групі з питань садівництва при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, державну підтримку галузі у цьому році та підготовку документів на компенсації, про участь Асоціації «УКРСАДПРОМ» у виставкових заходах у 2021 та про вихід друком журналу АУСП «Українські сади».

Ще одним дуже важливим питанням для дискусії стало питання перевірок наших садівничих підприємств на предмет легальності працевлаштування робітників. Всім відомо, що період збору урожаю у ягідників та садівників є короткотривалим і часто до робіт зі збору ягід та фруктів необхідне залучення значної кількості тимчасових робітників. Це дозволяє вчасно збирати урожай необхідної якості та забезпечувати пезперервний виробничий процес. Проте законом не передбачено найм робітників на договірній основі на короткий термін, та і самі робочі часто не бажають офіційного працевлаштування. Страждає ж від всього цього, звісно, фермер, який обкладається позахмарними штрафними санкціями. Як бути у даному випадку? – ось що хвилює фермерів-садівників сьогодні.

Ми пропонуємо всім бажаючим долучитися до обговорення щоб разом зрушити ситуацію з місця і знайти законні шляхи вирішення існуючої проблеми