«Укрсадпром»: ми усвідомлюємо необхідність реформування та гармонізації земельних відносин в Україні

1390

11 травня 2016 року в м. Київ, Асоціація «Укрсадпром» підписала Меморандум про співпрацю з Асоціацією «Земельна спілка України». Зі сторони об′єднання садоводів угоду підписав Голова «Укрсадпрому» Дмитро Крошка, з боку Земельної спілки – Президент Асоціації Андрій Кошіль.   Про це повідомляє прес-служба «Укрсадпрому».

«Сьогодні гостро постали питання негайного реформування та гармонізації земельних відносин в Україні, покращення якості обслуговування землекористувачів у сфері виконання робіт та надання послуг з земельних питань. Необхідно терміново впроваджувати законодавчі зміни, щодо порядку виділення та використання земельних ділянок для садівництва та ягідництва, а також удосконалювати механізми встановлення плати за її використання і строків користування. Це далеко не повний перелік завдань, що ми поставили перед собою», – прокоментував Голова Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

20160511_104946

Метою співробітництва Асоціацій садівників «Укрсадпром» та «Земельна спілки»» є ефективне вирішення стратегічних питань в галузі садівництва, ягідництва та розсадництва, зокрема, щодо державного регулювання земельних відносин, обміну інформацією, спільної професійної діяльності. Співпраця сторін також полягатиме в обміні набутим досвідом в сфері земельних відносин, проведенні спільних заходів, одним з яким є Регіональний Форум «Розвиток садівництва та ягідництва», що проходитиме 17 травня у м. Вінниця.