ГК «Новітні технології» уклала контракт з компанією MAF NZ на встановлення сортувальних та пакувальних ліній плодово-ягідної продукції у Новій Зеландії

215

ГК «Новітні технології» є асоційованим членом асоціації «Укрсадпром» та надає повний спектр послуг з розробки проєктів, встановлення та налагодження обладнання для пакування, сортування та обробки плодово-ягідної продукції, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування без залучення іноземних фахівців.

Троє фахівців компанії отримали дозвіл від Еміграційної служби Нової Зеландії, а також візи на приїзд до країни. Укладення цього контракту стало можливим завдяки багаторічному досвіду встановлення сортувальних та пакувальних ліній в Україні.

«Хлопці вилетять з Києва  11 липня і після прибуття в Окленд, пройдуть необхідний карантин у спеціальному готелі, що передбачений системою охорони здоров’я Нової Зеландії.  Після чого вони зможуть розпочати свою роботу в одному з найвіддаленіших куточків Земної кулі. Сподіваємось, що праця в Новій Зеландії буде плідною, і наші хлопці зможуть не тільки покращити свої навички, а й отримати багато вражень  від подорожі до екзотичної країни», – повідомляють у «Новітніх технологіях».

Тож чекаємо новин з відрядження інженерів «Новітніх технологій», а вони обіцяють звітувати про кожний етап впровадження проєкту, про виконану ними роботу, а також про неймовірні краєвиди Нової Зеландії.