АУСП вступила до Німецько-Української промислово-торговельної палати

225

Нещодавно на засіданні Правління Палати Німецько-Української промислово-торговельної палати було розглянуто заявку на вступ асоціації «Укрсадпром». Раді повідомити, що наша Асоціація тепер є членом такої провідної організації.

Вступ до AHK Ukraine – це перший крок до формування міцних та плідних німецько-українських економічних відносин. Зокрема для вирішення питань, стимулювання розвитку бізнесу та сприяння покращенню умов у продовольчій та сільськогосподарській галузях України в Промислово-торгівельній Палаті існує комітет харчової промисловості та сільського господарства. Саме цей підрозділ представляє інтереси виробників та постачальників послуг сфери агробізнесу, працює для підтримки експортної та імпортної діяльності, займається розвитком нових бізнес-напрямків таких необхідних вітчизняному виробнику.

Відтепер члени асоціації «Укрсадпром» зможуть виступати в якості партнерів Асоціації та мати доступ до медіа каналів AHK Ukraine, а також бути присутніми на заходах AHK Ukraine. Крім того, відтепер члени АУСП зможуть регулярно отримувати доступ до актуальних новин, специфічної галузевої інформації, а також щорічних звітів та іншої інформації.

Свої питання та пропозиції надсилайте заступнику голови АУСП з юридичних питань Сергію Черкащенку на legal@ukrsadprom.org