Вирощування чорниці високорослої від господарства “Фруктовий сад” АТ

Асоціація «Укрсадпром» за підтримки журналу «Садівництво і Виноградарство. ТІ/Горішник», медіа-групи «Технології та Інновації» оголошує конкурс на звання найкращого агронома-садівника!

Чесність і прозорість — основні принципи Першого Всеукраїнського конкурсу агрономів-садівників «Кращий агроном-садівник України», який пройде в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Від землі до готового продукту» у Львові, 22-23 жовтня.

Високий рівень професіоналізму, вирішальна роль і активна участь у вирощуванні (виробництві) найкращих плодів садів і горішників, сприяння іміджу своєї компанії, – такими є визначальні риси кращих агрономів-садівників України. Своєю наполегливою та цілеспрямованою працею вони створюють та розширюють можливості сільгоспвиробників для отримання найвищої віддачі з кожного гектара землі.

Учасниками конкурсу «Кращий агроном-садівник – 2020» можуть бути фахівці з агрономії, які працюють у галузі садівництва й  горіхівництва не менше 5 років, мають відповідний освітній рівень або навчаються за фахом на випускних курсах вітчизняних вишів, активно сприяють розвитку господарства, отриманню високоякісних урожаїв, підвищенню іміджу компанії і її позиціонуванню на ринках України і світу. Перевагою буде висока якість роботи та отриманих врожаїв, підтверджена нагородами, дипломами та відзнаками.

Претенденти на звання «Кращий агроном-садівник України» надсилають на адресу організаторів автобіографічну довідку про себе і свої успіхи у садівництві чи горіхівництві, з фото або відео, а також довідку з позитивними відгуками від підприємства-роботодавця.

Організатори розміщують інформацію про учасників Конкурсу на сайті Асоціації та сторінці «Укрсадпром» https://www.facebook.com/ukrsadprom.org, і закликають до публікації схвальних коментарів про учасників усю спільноту.

Передбачається номінування на звання «Кращий агроном-садівник України» трьох осіб. Конкурс проводитиметься щороку.

Переможцями будуть названі ті садівники, які наберуть найбільше позитивних коментарів у соціальних мережах, та чия професійна діяльність відповідатиме зазначеним вище вимогам.

Відзначення переможців відбудеться в ході урочистої Церемонії, яка пройде увечері в день проведення конференції.

Статті про кращих агрономів-садівників України будуть опубліковані в журналах медіа-групи «Технології та Інновації».

Чекаємо на ваші анкети!

Контакти для заявок:

Координатор –  Анастасія Вацкель,  press@ukrsadprom.org