Як захистити майбутній урожай від наслідків весняної непогоди?

124

Нинішня весна вирізняється тривалими нічними заморозками в поєднанні з посухою, що, безумовно, має негативний вплив на розвиток багаторічних насаджень.

Невтішні новини про пошкодження плодово-ягідгих культур заморозками мало не щодня повідомляють господарства Асоціації з різних куточків України. Ось так сьогодні в Тернопільській області навіть випав снів, щільно покривши сади ФГ «Гадз».(див.фото).

Найбільшої шкоди примхлива погода завдала деревам абрикоса, персика та іншим культурам, активна фаза цвітіння яких припала на заморозки.

Тож садівникам слід максимально прикласти зусилля, щоб зібрати гарний урожай із мінімальними втратами.

На допомогу фермерам в такій ситуації приходить агрострахування, яке відіграє важливу роль у мінімізації ризиків сільгоспвиробництва.

Попри скептичні настрої українських аграріїв до страхування урожаю, необхідно пам’ятати, що можна відшкодувати збитки від несприятливої погоди, якщо застрахувати свої насадження. Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомляє спеціаліст зі страхування Володимир Юдін, який входить до робочої групи АУСП з агрострахування.

Рекомендуємо звернути увагу на можливість страхування багаторічних насаджень, як вцілому на рівень врожаю, так і на якість вирощеної продукції.
Це стане дієвим захистом бізнесу в таких складних умовах.