Виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017»

1787

13-14 квітня 2017 року відбудеться виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017», організаторами якої виступають інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (GAC).

Місце проведення: м. Херсон, с. Наддніпрянське, конференц-зала Інституту зрошуваного землеробства НААНБ.

Головні проблеми українських аграріїв: низька врожайність, ізольованість від ринків збуту, обмежене орієнтування в асортименті насіннєвого і посадкового матеріалу, складнощі у процесах пакування продукції, рекламування та її довготривалого зберігання.

Конференція-виставка пропонує поступовий розв’язок цих проблем: розширення Ваших можливостей, інструментарій фінансової підтримки, підвищення рівня знань, застосування нових технологій, які допоможуть вийти на новий рівень та досягти високих результатів.

На конференції будуть представлені презентації – доповіді у руслі актуальних питань: практичний досвід кооперації, сучасні механізми експорту та імпорту української продукції, новинки у «світі» посадкового матеріалу для Південного регіону, асортимент засобів живлення та захисту рослин, проблеми переробки, зберігання та контролю за якістю плодоовочевої продукції (часник, гарбуз, груші, яблука, горіх, квасоля стручкова, диня, виноград та ін).

Зокрема, під час заходу з доповіддю виступлять голова Асоціації «УКРСАДПРОМ» Дмитро Крошка та заступник голови Асоціації «УКРСАДПРОМ», голова напрямку горіхоплідних та нішевих культур Олег Коровкін.

На виставці Ви зможете заявити про свою компанію та продукцію! Сподіваємось, що наша інформаційно – навчальна площадка надихне Вас на нові звершення та процвітання!

ДЛЯ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ-КОНФЕРЕНЦІЇ ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ!

ПРОГРАМА