Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

1487

Шановні друзі!

 

Від щирого серця вітаємо Вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

2017-й рік був важким але приніс свої результати для розвитку садівництва і ягідництва в Україні в цілому.

Спільними та узгодженими діями членів Асоціації нам вдалося стати першими, хто привіз українські фрукти та ягоди до Азії, ми стали першою Асоціацією від України у світовій спільноті виробників яблук і груш, ми змогли добитись погашення всіх заборгованостей по державним програмам і відновити поточну програму підтримки, а також збільшити її на наступний рік. Зокрема, значний вклад у досягненні означених результатів вдалося досягти завдяки наполегливій діяльності членів Ради Асоціації, в т.ч. народних депутатів України Миколи Володимировича Люшняка, Сергія Петровича Лабазюка, Андрія Богдановича Кота, Григорія Михайловича Заболотного, Василя Васильовича Петьовки, а також зваженому керівництву голови Ради Асоціації Петра Івановича Гадза. Особливу подяку висловлюємо нашим партнерам, зокрема Проекту USAID «Агросільрозвиток» і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Все це ми зробили спільно у році, що минає!

Бажаємо Вам, щоб у 2018 рік Ви взяли тільки найкраще, що було у цьому році, зробили ефективні висновки та примножували авторитет українського садівництва і ягідництва як в Україні, так і по всьому світі!

Нехай прийдешні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!