Відеоконференція АУСП “Ягідні культури”

127

Сьогоднішнє обговорення на онлайн зустрічі Асоціації «Укрсадпром» було присвячене розсадництву та промисловому вирощуванню і переробці ягідних культур в Україні.

Добре відома серед аграріїв, аналітик ринку «Шувар», Тетяна Гетьман поділилась інформацією про актуальні гуртові та роздрібні ціни на сезонні українські ягоди.
На превеликий жаль, погодні умови цього року диктують не найкращу якість ягід і чи не найвищі ціни за всю історію спостережень Тетяни. На сьогодні вони становлять: черешня – 80грн/гурт та 100грн/роздріб, гуртова вартість полуниці стартує від 65грн до 78грн, а роздрібна становить 100грн/кг. Також, за словами експерта, найпершу українську лохину варто очікувати не раніше середини поточного місяця.

Вже зовсім скоро наша Асоціація укладе меморандум про співпрацю з ринком «Шувар», і кожен охочий зможе завжди дізнатись актуальну інформацію про ціни на фрукти та ягоди.

Провідні експерти розсадницьких та ягідничих господарств Асоціації: Анна Домбровська та Базюк Олег поділилися своїми знаннями та досвідом щодо особливостей вирощування ягідних культур, а також описали, коли і як найкраще закладати насадження, зокрема, лохини, щоб отримати найбільший врожай.

Спеціаліст компанії КЕLТЕ engineering, Тарас Минко розповів про особливості проектування та будівництва холодильних камер та камер заморожування, а Василь Швець і Володимир Осадчий поділились інформацією про підживлення та поточний захист ягідних культур від хвороб та шкідників.

Дякуємо всім садівникам, хто активно бере участь у обговореннях та запрошуємо всіх до наступної зустрічі 12 червня об 11:00.

Тема: «Органічне виробництво/вирощування багаторічних насаджень».