Відбулися загальні збори Асоціації «Укрсадпром»

445

30 листопада 2021 року, у рамках виставки Fresh Business Expo–2021, що проходила у Міжнародному виставковому центрі в Києві, відбулися Загальні збори Асоціації «Укрсадпром».

Учасниками загальних зборів, очно та за дорученнями, стали понад 80 членів Асоціації.

Окрім привітання нових членів (під час засідання свідоцтво про членство в Асоціації було вручено господарствам «Агрокомплекс Барський», ФГ «Енограй», ТОВ «СТК Новітні технології», Іллінецькому державному Аграрному коледжу, ТОВ «Ралкотехнік», ФГ «Еко-Край»), на зборах обговорювали позицію Асоціації щодо державної підтримки садівництва в 2022 році та план заходів із реалізації концепції «Шляхи розвитку розсадництва», яку вже раніше було розроблено за участю Асоціації.

Голова асоціації Олександр Матвієць прозвітував зборам про роботу Асоціації в 2020–2021 рр. та про пріоритетні напрямки її роботи у 2022 році. Під час зборів було обрано членів Наглядової ради Асоціації та членів Ревізійної комісії Асоціації.

Представляємо увазі читача фотозвіт про подію. Докладно про те, що обговорювали на зборах, читайте у номері журналу «Українські сади», який вийде друком у січні 2022 року.