Семінар «Сучасні технології вирощування черешні»

2105

8 липня 2017 року відбудеться семінар «Сучасні технології вирощування черешні» (конференц-зала готелю «Оптіма», пр-т Ушакова, 43, м. Херсон).

Реєстрація: 9:30 – 10:00

Семінар: 10:00 – 13:00

Семінар проводить Рональд Годін, доктор агрономічних наук Університету Штату Колорадо, США, агроном бізнес програми БРІДЖЕС. Д-р Годін має широкий досвід консультаційного супроводу виробництва кісточкових фруктів, в тому числі черешні, та овочів відкритого та закритого ґрунту. Приймає участь у низці дослідних програм та практичних консультаціях фермерів США та Канади.

Семінар організовано Аграрним Центром БРІДЖЕС в рамках співпраці з Асоціацією «УКРСАДПРОМ» за підтримки проекту Американського Агентства з Міжнародного Розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Під час семінару будуть обговорені питання виробництва черешні в садах старого типу та садах з використанням сучасних інтенсивних технологій вирощування. Експерт зупиниться на аспектах підбору сортів для різних типів ґрунтів, засобах захисту рослин від шкідників та хвороб, зокрема органічних, управлінні ґрунтами, правилах збору врожаю та ін. Після презентації буде проведено сесію питання-відповідь, під час якої у Вас буде можливість поспілкуватись з експертом та отримати відповіді на свої питання.

Реєстрація в інформаційному центрі БРІДЖЕС

044 235 5737

050 443 3885

050 411 6269

office@bridges.com.ua

www.bridges.com.ua