«Розсадництво плодових культур: сертифікація садивного матеріалу, виробництво», яку організувала Асоціація «Укрсадпром»

317

19 червня відбулась онлайн зустріч «Розсадництво плодових культур: сертифікація садивного матеріалу, виробництво», яку організувала Асоціація «Укрсадпром».
В обговоренні взяли участь керівники провідних розсадницьких господарств України: Євген Розсоха, Анна Домбровська, Тарас Мельник, Валерій Курило, Віктор Бушилов, Олег Базюк, Сергій Ольшанський та інші; спеціаліст із захисту садових насаджень компанії Сингента Україна Володимир Воєводін, а також запрошені спеціалісти із державних органів.
Голова Асоціації «Укрсадпром» Олександр Матвієць, начальник відділу садівництва, виноградарства та хмелярства Департаменту аграрної політики Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Леонід Сухомлин, директор Державного Підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» Юрій Заставний привітали колег з днем Фермера, розповіли про особливості
проведення польового оцінювання багаторічних насаджень та подальшої
сертифікації.

Головний спеціаліст відділу садівництва, виноградарства та хмелярства Департаменту аграрної політики Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Василь Юрченко розповів про державний контроль за обігом садивного матеріалу на території України, вимоги до подання заявок на внесення розсадницьких господарств до Державного Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

Агрономи-інспектори ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» Валентина Удовиченко та Емілія Тарнавська дуже докладно розповіли про процедуру сертифікації садивного матеріалу, а також надали детальні відповіді на запитання учасників та роз’яснення щодо вимог Європейського законодавства, порівнюючи з вимогами українського.

Розсадницьким господарствам запропоновано при подачі заявок на включення в Реєстри звертатися за допомогою до заступника Голови Асоціації Антона Тітова.
Висловлюємо щиру подяку за участь у зустрічі начальнику відділу садівництва, виноградарства та хмелярства Сухомлину Леоніду Вікторовичу, а також директору ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» Заставному Юрію Богдановичу.
Тема відеоконференції виявилась дуже хвилюючою і важливою для наших садівників, тож обговорення було активним та мало результат.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у наступній зустрічі вже за тиждень, 26.06.11 об 11:00.
Слідкуйте за анонсами.