Підписаний Меморандум про співробітництво між ФАУ та АУСП

525

21 грудня 2018 року Асоціація «Укрсадпром» та Фітосанітарна асоціація України (ФАУ) підписали Меморандум про співробітництво. 

Важливий документ, адже тепер сторони здійснюватимуть дієве співробітництво у створенні належної законодавчої та нормативної бази з питань, пов’язаних та актуальних для галузі садівництва у сфері фітосанітарної безпеки. І це, задля основної мети – сприяння формування в Україні потужної конкурентоспроможної галузі садівництва для задоволення потреб своїх членів та споживачів на внутрішньому та зовнішніх ринках у забезпеченні фітосанітарної безпеки.

Також, за умовами Меморандуму, суб’єктам господарювання у галузі садівництва надаватиметься вичерпна та оперативна інформація у сфері фітосанітарної безпеки, що необхідна для реалізації державної політики в агропромисловому комплексі відповідно до чинного законодавства України.

Основними формами співробітництва сторони обрали: організацію та спільну участь у робочих групах, семінарах і конференціях, лекціях, дискусіях, виступах у засобах масової інформації, надання консультацій, залучення місцевих і закордонних спеціалістів-консультантів у галузі садівництва, з питань фітосанітарної безпеки України та пов’язаних з нею питань. Обов’язково здійснюватиметься поширення світового досвіду, аналітичної та статистичної галузевої інформації в галузі садівництва у сфері фітосанітарної безпеки.