Онлайн Круглий стіл АУСП

628

Шановна садівнича спільното!

На жаль, дату проведення міжнародної спеціалізованої виставки Fresh Business Expo було перенесено, тим самим зробивши неможливим проведення запланованого круглого столу АУСП з досвідченими представниками галузі садівництва та загальних зборів Асоціації.

Проте ми вирішили не засмучуватись з цього приводу, а розцінити цю ситуацію як можливість провести заплановане обговорення в режимі Zoom-конференції. Якщо садоводи не зможуть приїхати на виставку, то нехай виставка приїде до них.

Отже, Асоціація «Укрсадпром» разом з організаторами Fresh Business Expo запрошують всіх представників галузі 1 грудня 2020 року об 11:00 взяти участь в онлайн круглому столі «Садівництво в контексті розвитку сільських територій «Підсумки садівничого сезону 2020 року. Державна підтримка галузей садівництва й переробки. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення»».
Учасники обговорення: власники й керівники садівничих господарств, представники виставкового проекту Fresh Business Expo, представники владних структур, науковці.

Поспішайте зареєструватись на press@ukrsadprom.org!

Журнал “Сад, виноград і вино України опублікував матеріали про Круглий стіл Асоціації “Укрсадпром”