06 січня 2025 року відбулася робоча зустріч членів закарпатського відділення Асоціації «Укрсадпром» з першим заступником голови Закарпатської обласної ради Андрієм Шекетою. Зустріч проходила в м.Ужгород у приміщенні Закарпатської обласної ради. Асоціацію “Укрсадпром” представляли Олексанедр Матвієць – Голова Асоціації; Адальберт Жидик – Голова Закарпатського відділення Асоціації і Михайло Буришин, представник ФГ “Ласкі”.
Під час бесіди обговорювалися такі питання:
– Розвиток садівництва в Закарпатті: стан, перспективи, гранти; – Створення логістичних центрів, кооперація, експорт;
– Особливості бронювання військовозобов’язаних працівників садівничих господарств.
По багатьом позиціям між садівниками і керівництвом облради було досягнуто порозуміння, деякі питання викликали дискусію, але в цілому зустріч пройшла конструктивно і важливо, що ми домовилися продовжити діалог і регулярну комунікацію з робочих питань.













