На Закарпатті відбулася ділова зустріч членів Асоціації «Укрсадпром»

592

6 грудня 2024 року у місті Берегове на Закарпатті відбулася ділова зустріч
закарпатських садівників – членів Асоціації «Укрсадпром». У ній взяли участь
члени Асоціації: Якимець Микола Миколайович (ТОВ «Агромікс Закарпаття»),
Резеш Саболч Карлович ( ФГ «Угоча Беррі»), Жидик Адальберт Адальбертович (ФГ
«Жидик»), Буришин Михайло Федорович (ФГ «Ласкі»), Пересипкін Олександр
Робертович (СОК «Дари Берегівщини»), Шитєв Андрій та Олександр Григорович
Матвієць.

На початку зустрічі Матвієць О. Г. розповів про новини Асоціації, зокрема,
повідомив, що за останні місяці активізувалась робота з лобіювання інтересів
садівників в органах виконавчої влади та Верховній Раді України. Відбулися
позачергові загальні збори членів Асоціації, відновилась робота сайту
Асоціації, активно працює сторінка Асоціації в ФБ. Також він запропонував
відновити роботу Закарпатського відокремленого підрозділу Асоціації
“Укрсадпром”. В обговоренні цього питання взяли участь Якимець М.М.. Буришин
М.Ф, Резеш С.К., Пересипкін О.Р.

За відновлення роботи Закарпатського відокремленого підрозділу Асоціації
“Укрсадпром” учасники зібрання проголосували одноголосно. Треба зазначити, що
цей підрозділ “Укрсадпрому” буде достатньо потужним, він вже на сьогодні
налічує понад 10 господарств і ще декілька заявок найближчим часом
розглядатиме Наглядова Рада. У 2024 році саме Закарпатська область стала
лідером у виконанні грантових програм зі створення нових садових насаджень.
Тож, потенціал у закарпатських садівників є і обласне відділення буде
сприяти його подальшій реалізації.

Микола Якимець запропонував обрати керівником Закарпатської філії Жидика
Адальберта Адальбертовича. Це рішення було ухвалено також одноголосно.
Крім цього обговорювалися основні напрямки майбутньої роботи новоствореної
філії. Серед них кооперація господарств, участь у грантових програмах,
оптимізація кількості найманих працівників та їх бронювання, транскордонне
співробітництво та співпраця у експорті продукції до країн ЄС тощо.

Збори відбулися в День Святого Миколая, і присутні привітали всіх з цим
святом, а особливо – Миколу Миколайовича Якимця, який головував на зібранні.
А також домовилися продовжувати активно допомагати ЗСУ, бо нашим
захисникам і захисницям, які відзначають 6 грудня День Збройних сил, потрібна
допомога як в свята, так і в будні.