Індія: перспективний ринок для українських фруктів і ягід

1344

Відповідно до числених звернень Асоціації “Укрсадпром” щодо необхідності відкриття нових іноземних ринків збуту українських фруктів та ягід, Держпродспоживслужбою було розпочато офіційну процедуру узгодження фітосанітарних умов із відповідними державними органами Індії на основні українські експортні культури – яблука та лохину.

В результаті узгодження фітосанітарних умов, українські фермери зможуть легально постачати свіжі українські яблука та лохину на ринки Індії на підставі українського фітосанітарного сертифікату.

Довідка про перспективи у постачанні українських фруктів до Індії:

Враховуючи існуючі потреби Індії у фруктах, на даний час найбільш перспективною продукцією вітчизняного садівництва для експорту є зерняткові плоди, а саме яблука і груші. Наші обсяги внутрішнього виробництва дозволяють багатократно задовольнити імпортні потреби Індії, а особливі органолептичні показники українських яблук та груш є конкурентною перевагою перед іншими їх країнами-виробниками. Крім того, експортні ціни України на яблука та на груші у 5 разів нижчі від цін закупівлі Індією цих фруктів на зовнішніх ринках.