Індія готова до відкриття свого ринку для українських яблук

1648

Минулого тижня відбулася торгова місія Мінекономрозвитку спільно з представниками Мінагрополітики, під час роботи якої, зокрема, обговорювалося питання поставок українських яблук на індійський ринок.

Нагадаємо, минулого року Держпродспоживслужба України за ініціативи Асоціації «УКРСАДПРОМ» розпочала процес узгодження фітосанітарних умов експорту яблук українського походження до Індії. У результаті тривалих переговорів вдалося дійти згоди – індійською стороною було вжито заходи щодо відкриття експорту яблук з України до Індії.

«Щорічно Індія імпортує близько 250 тис. тонн яблук. Найбільшим постачальником є Китай. Проте зараз існують обмеження на експорт китайських яблук. Відтак для українських садівників відкриття індійського ринку є чудовою нагодою для розширення географії експорту. Саме тому Асоціація «УКРСАДПРОМ» минулого року ініціювала та супроводжувала переговори між урядами України та Індії з узгодження фітосанітарних умов експорту. Сподіваємося, що вже найближчим часом наші садівники зможуть направити перші партії своїх яблук до Індії», – зауважив голова Асоціації «УКРСАДПРОМ» Дмитро Крошка.