Голова “Укрсадпрому” взяв участь у роботі Всеукраїнського аграрного форуму

407

За запрошенням Міністерства аграрної політики та продовольства України Голова
Асоціації «Укрсадпром» Олександр Матвієць взяв участь у роботі Всеукраїнського аграрного форуму, який проходить 15-16 серпня у м. Кропивницький. Під час заходу також відбувається виставка-презентація продукції місцевих товаровиробників, а також виставка техніки і обладнання, вироблених в Україні.

15 серпня проходили панельні дискусії «Фінансування та державна підтримка
аграрного сектору»; «Робота з зовнішніми ринками та євроінтеграція» та «Водні
ресурси та меліорація».

В рамках Форуму відбулися обговорення актуальних і важливих проблем, які
хвилюють садівників. Зокрема, йдеться про продовження на 2025 рік грантових
програм зі створення нових насаджень та облаштування теплиць. Господарства
Асоцації активно долучились до цих програм і сподіваються на їх подальшу
дію.

В.о. Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час
обговорення проінформував Голову Асоціації Олександра Матвійця, що
продовження дії програм заплановане і на наступпі роки. Це підтвердив також і
Голова Аграрного комітету ВР Олександр Гайду. Отже, у вітчизняних садівників
є надія на те, що, незважаючи на труднощі воєнного часу, несприятливі погодні
умови, господарства будуть не тільки виживати, а крок за кроком розвиватися і
розширюватися, застосовуючі сучасні інноваційні технології, в тому числі
облаштовуючи нові теплиці.

https://www.facebook.com/share/p/Zf9RCGdYNLAEfbxT/
https://www.facebook.com/share/p/k5SL3W9PJPzChHdR/