“Fresh Business Expo Ukraine” 29 листопада – 1 грудня 2016

1798

29 листопада – 1 грудня 2016 в Києві відбудеться 5-а Міжнародна виставка плодоовочевої індустрії в Україні та СНД Fresh Business Expo Ukraine.

Асоціація “Укрсадпром”, в межах стратегії стимулювання торгівлі та експорту українських фруктів, ягід та горіхів підтримує захід та приймає в ньому участь як партнер та учасник, де збере на одному стенді членів Асоціації – виробників українських фруктів, ягід та горіхів у одному національному стенді з 15 областей України.

Таким чином, Асоціація, за підтримки організаторів виставки, вперше, залучить виробників – членів Асоціації, спільно, у кооперації, прийняти участь у виставці, продемонструвати свою продукцію і знайти нових партнерів.

Особливістю спільної участі є те, що всі витрати на будівництво стенду і участі українських виробників розподілено між учасниками стенду, що зробить повноцінну презентацію продукції навіть дрібного виробника українських фруктів, ягід і горіхів у міжнародній виставці та доведе, що кооперація приносить дієві та ефективні результати.

Під час проведення виставки, за підтримки Асоціації, відбудуться презентації компанії СВВ Трейдінг на тему: «Сучасні регулятори росту рослин та технології зберігання фруктів» та  компанії Вітал Трейдінг на тему «Види та характеристики упаковки фруктів і ягід для експорту», учасниками якої стануть члени Асоціації та відвідувачі виставки.

Крім того, «АПК-Інформ: овочі та фрукти» забезпечить пільгові умови членам Асоціації для прийняття участі в 13-й Міжнародній конференції “Овочі та фрукти України-2016. Прибуткові рішення”, а також у Міжнародному торговому форумі.

Організатори:
ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна).

Виставка Fresh Business Expo Ukraine, яка пройде з 29 листопада – 1 грудня 2016 року в Києві, є єдиним торговим заходом в Україні, який ексклюзивно націлений на повний ланцюг виробництва свіжих фруктів та овочів, в межах якої, зокрема, відбудеться прямий діалог між українськими виробниками та іноземними імпортерами.

Конференція і виставка залучили провідних виробників, торговців, ключових покупців супермаркетів, імпортерів, експортерів, а також постачальників обладнання.

Виставку Fresh Business Expo Ukraine, яка проходила у 2015 році відвідало 2 238 осіб та взяли участь 75 компаній з 8 країн світу. Цього року, за оцінками організаторів, кількість відвідувачів виставки збільшиться до 4 700 осіб.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.freshbusiness-expo.com

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до офісу Асоціації або до організатора:

ТОВ «Компанія «Місто Мрії»
офіс 3, вул. Гмирі 13
02140 Київ, Україна
Тел.: +380 44 577 04 25
Факс: +380 44 577 04 26
E-mail: freshproduce@cityofdreams.com.ua