Екскурсія в кизиловий сад від Famberry

398

Кизил здавна відомий як приваблива дикоросла і садова культура з цінними харчовими і лікувальними властивостями.
У сучасній народній медицині плоди кизилу застосовують як протизапальний і жарознижуючий засіб при підвищенні температурі, для посилення захисних сил організму.

Нещодавно нам пощастило взяти участь у еко-турі у найбільший органічний кизиловий сад Європи, який знаходиться у Запорізькій області.
Наші друзі і члени Асоціації «Укрсадпром» з Famberry, зокрема, керівник і господар цього унікального господарства Ольшанський Сергій Миколайович люб’язно запросив представників Асоціації «УКРСАДПРОМ» відвідати щорічну екскурсію у кизиловий сад, щоб побачити як дозріває кизил та долучитися до збору врожаю 2020.

До події долучилися всі бажаючі, серед яких варто виділити чимало юних українців. Діти з захопленням збирали врожай та ласували смаколиками з кизилу. А їх представлено було у великому різномаїтті: від кизилових джемів, напоїв, пастили і цукерок, до такої новинки виробництва, як кизилові сублімовані дропси з йогуртом.
І про дорослих також не забули.🙂 Спільно з членом АУСП Перша Закарпатська Палинчарня було виготовлено кизилову наливку та кизилову палиночку, якими пригощали відвідувачів.

Дякуємо організаторам за запрошення та прекрасно проведений час, рекомендуємо неодмінно спробувати продукцію ТМ «Famberry», яка представлена у широкому асортименті у торгівельних мережах нашої країни.