Асоціація взяла участь у щорічному засіданні WAPA

548

Асоціація “Укрсадпром” третій рік поспіль бере участь у загальних зборах національних асоціацій виробників яблук та груш з усього світу. Всесвітня асоціація яблук та груш (WAPA) – надважлива організація світового масштабу, що надає якісні та актуальні дані про стан внутрішніх та зовнішніх процесів виробництва та експорту/імпорту яблук та груш у країнах-членах.

За традицією, WAPA провела своє щорічні загальні збори в останній день виставки Fruit Logistica у Берліні, 8 лютого 2019 року.

На засіданні було обговорено консолідовані прогнози в галузі сільського господарства для майбутнього сезону яблука і груші. В цілому, у 2018 році, у Європейському Союзі виробництво яблук перевищило 13 млн тонн. А груш – 2,3 млн. тонн.

Крім того, на зустрічі обговорили: тенденції маркетингу, просування та споживання, дослідження та інноваційна діяльність серед членів Всесвітньої асоціації яблук та груш. А ще глобальні ініціативи щодо збереження біорізноманіття багатьох сортів яблук, особливу увагу було приділено створенню світового банку генів сортів яблуні та груші.

Дмитро Крошка, Голова Асоціації “Укрсадпром”: «Лише включеність у глобальну світову галузеву спільноту гарантує нам, як Асоціації однієї з Європейських країн у центрі Європи, повне розуміння світових процесів та тенденцій. Дає нам змогу оперувати найбільш достовірними та авторитетними даними та прогнозами, впливати на світову ринкову кон’юнктуру, шляхом інформування світової спільноти по обсяги українського ринку. І, відповідно, чітко розуміти свої напрямки для розвитку.»