Асоціація «УКРСАДПРОМ» та Western NIS Enterprise Fund підписали Угоду про партнерство

632

В рамках проекту Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) «Програма лідерства, сприяння експорту, залучення інвестицій та розвитку» між Фондом та Асоціацією «УКРСАДПРОМ» підписано Протокол про наміри щодо надання технічної допомоги.

Відповідно до документу, WNISEF надає технічну підтримку проектам (зокрема, залучення фінансових ресурсів, надання інформаційно-консультаційних послуг, сприяння у залученні зовнішніх консультантів), спрямованих на розвиток експорту плодово-ягідної продукції українських виробників. Першим результатом співпраці має стати участь малих та середніх підприємств-членів Асоціації «УКРСАДПРОМ» у міжнародних виставкових заходах за кордоном.

Віталій Бігдай, Керівник Програми сприяння експорту Western NIS Enterprise Fund: «Ми плануємо разом з Асоціацію «УКРСАДПРОМ» допомогти українським садоводам і виробникам продукції з плодів та ягід успішно представити свою продукцію на нових зарубіжних ринках. Виробники якісної плодово-ягідної продукції зможуть встановити нові ділові контакти, отримати нові експортні замовлення, розширити виробництво, і створити нові робочі місця в Україні».

WNISEF співпрацює з галузевими асоціаціями та торгово-промисловими палатами для того, щоб розширити участь українських малих і середніх підприємств у міжнародній торгівлі, дати поштовх і допомогти структурам, проектам та ініціативам, які надають допомогу багатьом експортерам, розвинутися, стати успішними і самодостатніми, і навчитися краще допомагати експортерам. Малі та середні підприємства переважно працювали на внутрішньому ринку або постачали продукцію на традиційні експортні ринки близького зарубіжжя.  І хоча такі підприємства сьогодні все більше прагнуть розширити свій бізнес за рахунок експорту на нові ринки, для багатьох із них це залишається складним завданням.

Дмитро Крошка, голова Асоціації «УКРСАДПРОМ»: «Технічна підтримка WNISEF надасть українським садівникам можливість не лише представити свою продукцію на нових ринках та отримати досвід участі в найбільших галузевих хабах глобального галузевого ринку, а й реально стати рівноправною частиною світового ринку фруктів, ягід та горіхів, а також здійснити свій вклад у створення бренду “Україна” у світі, який буде асоціюватись, в першу чергу, з таким позитивом як смачні та якісні фрукти і ягоди, які однозначно займуть свою нішу на світовому ринку».

 

***

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 168 млн. доларів США у 118 компаній із приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

 

Асоціація «УКРСАДПРОМ», створена у березні 2016 року, є неприбутковою організацією та національною саморегулівною галузевою асоціацією. Це об’єднання садоводів, виробників продукції з плодів та ягід, виробників та постачальників садивного матеріалу, обладнання, сировини, інших матеріалів і послуг для здійснення садівництва та виробництва продукції з плодів і ягід, інших господарських та громадських об’єднань в галузі садівництва та переробки плодово-ягідної сировини. Асоціація своєю діяльністю охоплює майже 200 підприємств.

МІСІЯ АСОЦІАЦІЇ: захист інтересів учасників ринку садівництва, ягідництва та плодопереробників в вищих органах державної влади та за кордоном, популяризація та розвиток садівництва та ягідництва як галузі, необхідної для здорового життя людини. http://ukrsadprom.org/