Минулорічній досвід участі членів Асоціації «УКРСАДПРОМ» у виставці Fresh Business Eхpo показав наскільки важливим є даний захід та присутність на ньому малих і середніх фермерських господарств, виробників та постачальників плодово-ягідної продукції, адже це унікальна можливість представити свої досягнення для цільової аудиторії.

У цьому році VI Міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017 відбудеться 5-7 грудня за адресою: м. Київ, Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), Броварський пр-т 15, павільйон №1.

Виставка Fresh Business Expo присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України та СНД.

Як і кожного року, під час виставки проходитиме Міжнародний Торговий Форум за участю мереж супермаркетів і представників імпортерів з України та інших країн СНД, що дозволить легко знайти нових покупців та постачальників плодоовочевої продукції.

Для членів Асоціації «УКРСАДПРОМ» передбачені спеціальні умови участі у виставці, що дозволить навіть найменшим підприємствам заявити про себе на міжнародному ринку, отримати безцінний досвід та можливість укласти ділові угоди.

Запрошуємо до участі!

 

Будемо раді відповісти на всі Ваші питання:

ТОВ «Компанія «Місто Мрії»

Тел.: +38 044 577 04 25

E-mail: freshbusiness@cityofdreams.com.ua

Web: www.freshbusinessexpo.com

Facebook: www.facebook.com/freshbusinessexpo