Асоціація «Укрсадпром» підтримала Забіг у вишиванках – 2021

403

Яскраво, спортивно, патріотично і смачно відбувся «Забіг у вишиванках» 24 серпня на ВДНГ у Києві та перетворився на справжнє сімейне святкування Дня Незалежності України.

У забігу взяли участь сотні професійних спортсменів і любителів бігу, а також прихильники активного та здорового способу життя від наймолодших учасників, яким ще не виповнилося й року, – до їхніх бабусь і дідусів.

Асоціація «Укрсадпром» вже втретє з радістю підтримала цей захід. Нашою метою є популяризація та розвиток українського садівництва та ягідництва як галузі, що необхідна для здорового життя людини. Саме тому ми вкотре вирішили стати партнером такого яскравого патріотичного заходу та забезпечити учасників «Забігу у вишиванках 2021» найкращими яблуками від національного виробника – групи компаній VITAGRO, щоб всі учасники та гості змогли посмакувати соковитими та корисними українськими яблуками.

Пробіглися разом з іншими учасниками й представники АУСП зі своїми родинами: прессекретар АУСП Анастасія Вацкель та представник ФГ «Гадз» Володимир Коршняк. А заступник голови Асоціації Антон Тітов вправно слідкував за організацією процесу роздачі учасникам яблук, щоб кожен зміг підкріпитися досхочу.