16 липня п.р. відбулися позачергові збори Ради Асоціації «УКРСАДПРОМ»

638

16 липня п.р. у Чернівецькій області відбулися перші збори Ради Асоціації «УКРСАДПРОМ», проведені під головуванням новообраного голови Ради Асоціації Василя Козака. Члени Ради Асоціації особливу увагу приділили визначенню стратегічних завдань галузевого об’єднання.

Одним із основних обговорюваних питань стала цінова політика переробних підприємств, що закуповують у господарств галузі плодово-ягідну продукцію. Як наголосив, голова Ради Асоціації «УКРСАДПРОМ» Василь Козак, цього року в галузі скалася катастрофічна ситуація, в першу чергу, пов’язана з тим, що переробні підприємства можуть знизити закупівельні ціни на технічне яблука до рівня меншого за собівартість їх виробництва. «З урахуванням того, що додатково буде нараховано ПДВ, садівничі господарства можуть опинитися у вкрай скрутній ситуації, зазнавши значних збитків, – зауважив В.Козак. – У зв’язку із цим членами Ради Асоціації було одноголосно прийнято рішення про колективне звернення галузевого об’єднання до найбільших переробних підприємств та МінАПП щодо формування виваженої цінової політики на технічне яблуко».

Крім того, було погоджено провести додаткову зустріч щодо формування стратегії просування української плодово-ягідної продукції на світові ринки, а також обговорили способи захисту інтересів українських садівників.