8-9 грудня 2016 року за підтримки Посольства України в Білорусі відбудеться Білорусько-український форум з кооперації у садівництві України та Білорусі.
Про це було домовлено під час робочої зустрічі на спільній нараді української делегації із білоруськими партнерами у Мінську 12 вересня.
Організаторами виступатимуть Торгово-промислові палати України та Білорусі, Асоціація “Укрсадпром” та Асоціація “Белсадпитомник”.
Мета: налагодження зовнішньо-економічної діяльності у галузі садівництва та обміну досвідом між учасниками галузі, асортименту та обсягів товарів і послуг у зовнішній торгівлі, а також збільшення обсягів грошового обігу між Україною та Білорусією
У програмі передбачається:
- Презентації садівничих галузей України та Білорусі (презентації Асоціацій);
- Огляд потенціалу двостороннього співробітництва двох країн в галузі садівництва;
- Підписання Угоди про партнерство та співпрацю між галузевими асоціаціями;
- Проведення презентацій учасників Форуму – виробничих підприємств України та Білорусі;
- Укладення попередніх договорів між учасниками Форуму.
Очікується, що Форум стане початком плідної співпраці двох країн у галузі садівництва.










