Представники Асоціації зустрілися з керівництвом Дослідно-селекційного інституту садівницта у Чехії

347

25 березня група українських садівників, які представляють Асоціацію “Укрсадпром”, на чолі з Головою Наглядової ради Оленою Пастух приїхала до чеського міста Головуси на запрошення керівництва Дослідно-селекційного інституту садівницта.

Завідувач відділу генетики та селекції цього інституту пан Любор Зелений (Lubor Zeleny) розповів про інститут, його проекти, про можливості співпраці з українськими аграріями. Він відповів на запитання, зокрема, про нові сорти черешні, які створює інститут. ЧеськІ науковці прийняли запрошення української сторони відвідати нашу країну, ця зустріч може відбутися влітку в Закарпатті. Також представники Інституту запропонували українській делегації оглянути насадження черешні, які розташовані в цьому ж регіоні Чехії, де черешня вирощуються під плівкою.

Українській прапор перед будівлею Інституту майорить з 2022 року.