17 грудня в місті Тетіїв на базі корпорації Так-Агро відбулося засідання
новообраної Наглядової Ради Асоціації “Укрсадпром”. У засіданні взяли участь
10 членів Наглядової Ради, троє з них – онлайн. Головувала на засіданні Олена
Яківна Пастух. На жаль, обраний на загальних зборах 26 листопада Голова
Асоціації Богдан Білик не зміг взяти участь в заході, тому розгляд питання
про стратегію розвитку об’єднання було перенесено. Наступним питаннями порядку денного був розгляд заяв на вступ в Асоціацію нових господарств.
Дуже приємно, що до “Укрсадпрому” долучилися шість нових членів і один
асоційований член Асоціації, які представляють різні регіони України. Всі
заяви було схвалено. Також були розглянуті заяви про вихід з Асоціації – від
ФГ «Гадз», ФГ «Еко-Беррі», ФГ «Надія-сад», ФГ «АгроЕкоТехнології».
Ці господарства було виключено з Асоціації за власним бажанням. Одне
господарство заяву про вихід відкликало.
Далі розглядалися питання про розподіл обов’язків між членами Наглядової Ради. Олександр Матвієць був обраний заступником голови Наглядової Ради, він також координуватиме роботу Медіацентру Асоціації. Руслан Голуб буде опікуватись проблемами господарств східних регіонів України, зокрема, деокупованих та прифронтових територій. Сергій Бойчук буде вести напрямок конференцій та семінарів, зокрема, з виробниками засобів захисту та допоміжної продукції. Василь Козак
відповідатиме за співпрацю Асоціації з органами місцевого самоврядування.
Володимир Білик буде займатися редагуванням статуту Асоціації та внесенням
актуальних змін до нього.
Декілька членів Наглядової ради будуть курувати роботу в певних регіонах України: Петро Лабазюк – Хмельницька область, Адальберт Жидик – Закарпатська область, Валерій Орошан – Полтавська область, Олександр Хом’як – Вінницька область.
Також розглядалось питання сплати членських внесків і було вирішено провести аудит цього напрямку фінансової діяльності Асоціації і визначити причини нерегулярної сплати внесків окремими господарствами і можливого відтермінування сплати для окремих господарств з огляду на війну та пов’язані з нею проблеми на певних територіях.
Ще одним пунктом порядку денного був розгляд роботи Медіацентру Асоціації і
планування його діяльності на 2025 рік. Роботу Медіацентру було визнано
задовільною і було вирішено продовжити її у форматі ведення сайту Асоціації,
групи в мережі Facebook, груп WhatsApp, а також продовжити видання журналу
“Українські сади”. Вирішили керування групою Асоціації у WhatsApp доручити
Голові Асоціації Богдану Білику, а ведення сайту та загальне керування
Медіацентром покласти на редактора-аналітика Асоціації Олега Супруненка.
Окремо розглядалося питання підготовки до друку книги П.В.Вольвача “Садівнича
Голгофа Володимира Симиренка” (робоча назва)
Вирішили:
1.Сприяти створенню Благодійного фонду для видання книги П.В.Вольвача
“Садівнича Голгофа Володимира Симиренка” (робоча назва) на базі видавництва
“Таля” Відповідальний – Новицький Р.М.
2. Видати книгу П.В.Вольвача
“Садівнича Голгофа Володимира Симиренка” в кооперації з Благодійним Фондом
видавництва “Таля” у 2025 році. Відповідальні – Білик Б.В., Матвієць О.М. Цей
Благодійний фонд відразу поповнився вагомим внеском від гостинного господаря
заходу Руслана Голуба, який закликав і інших членів Асоціації долучитися до
шляхетної справи.
Насамкінець було вирішено провести наступне засідання Наглядової Ради на
Закарпатті 20 січня, до нього можуть долучитися всі бажаючі.














