VII Міжнародний форум «Лохина високоросла та ягідні культури в Україні 2018. Ягідні кооперативи»

1311

13 липня 2018 року в Житомирі відбудеться VII Міжнародний форум “Лохина високоросла і ягідні культури в Україні 2018. Ягідні кооперативи”.

ОРГАНІЗАТОР: ТОВ «Брусвяна» за підтримки ОДА Житомирської області.

СПІВОРГАНІЗАТОРИ: Асоціація «Укрсадпром», Консалтинговий центр «Бріджес»

ІНОФОРМАЦІФНІ ПАРТНЕРИ: «Інтерфакс-Україна», журнали «Нескучный сад» , «Навігатор» «Напитки и технологии»

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: вул. Велика Бердичівська, 46/15. м. Житомир, Україна

ЦІЛЬ ЗАХОДУ: Створення конкурентоздатних моделей виробництва та продажу ягід як комплексного високоприбуткового бізнесу.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: Власники та фахівці підприємств, які займаються товарним виробництвом ягід, вирощуванням та реалізацією садивного матеріалу ягідних культур і ягід, інформаційним супроводом ягідного бізнесу, постачальники матеріалів і обладнання для виробництва. Керівники Об’єднаних територіальних громад.

ПЛАН ЗАХОДІВ

  • 13.07 Пленарна частина (Житомир)
  • 14.07 Відвідування компаній з виробництва ягід та VІ Ягідного фестивалю «Брусвяна – Україна».(с Костівці)

Ягідний бізнес України знаходиться в стані інтенсивного розвитку протягом декількох останніх років. З’явилися тисячі гектарів ягідних насаджень. За оцінками експертів в найближчі роки площі під ягідними насадженнями досягнули 300 тис. га (в наявності є приблизно до 26 тис.). Ми освоюємо нові агротехнології, вчимося продавати і планувати. Досвід 2017-2018 років показує, що українська ягода активно завойовує місце на європейському ринку, спонукаючи інших гравців.

Проте поряд з історіями успіху українського ягідного бізнесу, існує, публічно не обговорювана історія банкрутств різного масштабу, але, як правило, за однакових причин.

Основними проблемами ягідного ринку є:

  1. Відсутність достовірних відомостей від незалежних експертів про пропозицію та попит, як на внутрішньому, так і світовому ринках. Найчастіше на оцінки впливають корпоративні інтереси різних груп: продавців посадкового матеріалу (наприклад, явно перебільшений економічний потенціал жимолості), вітчизняний рітейл. Національна українська статистика, недостовірно відображає стан галузі.
  2. Не відпрацьовані сучасні технології для кліматичних зон України. Всі ризики лягають на власника. Відсутня система страхування врожаю та матеріальної відповідальності консультантів.
  3. Відсутність необхідної кількості дипломованих агрономів, які мають теоретичні та практичні знання, що відповідають потребам галузі. Їх одиниці.
  4. Немає доступу до «дешевих» кредитів.
  5. Більшість садівників мають «непереборні» складності в оформленні документів для будь-якої грантової або системної державної підтримки їх бізнесу.

Ягідний фестиваль «Брусвяна – Україна» щорічно надає можливість зустрі з усіма категоріями учасників ягідного ринку, отримання системної інформації з достовірних джерел, лекції та майстер-класи від кращих світових експертів у ягідному бізнесі.

Так, 13-14.07.2018 в форматі VII Міжнародного форуму «Лохина високоросла і ягідні культури в Україні 2018. Ягідні кооперативи» учасники матимуть можливість:

– отримати унікальні знання як лідирувати на ринку виробництва лохини;

– стратегії виходу на нові ринки;

– індивідуальні консультації від кращих світових експертів (США, Білорусь, Україна);

– познайомитися з проектами перетворення ягідної сировини в кінцевий високомаржінальний продукт, який дозволить не думати про проблему термінового продажу врожаю;

– взяти особисту участь в круглому столі «Успішні приклади розвитку ягідних підприємств України» і почути відповіді на актуальні питання від фахівців галузі;

– побувати на полях успішних ягідних підприємствах;

– весело провести час з колегами на тематичних розважальних заходах Ягідного фестивалю.

До зустрічі в Житомирі!

КОНТАКТИ:

+38 (067) 411 36 91

+38 (067) 411 69 06

ЯК ПРОЇХАТИ