В рамках конференції «Черешня та вишня: промислове вирощування в Україні» будуть представлені сучасні технології сортування черешень та вишень від Multiscan Technologies S.L.

1171

В рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Черешня та вишня: промислове вирощування в Україні» представник комерційного департаменту Multiscan Technologies S.L. (Іспанія) Хуан Антоніо Гозалбез (Juan Antonio Gozálbez) представить сучасні технології сортування черешень та вишень.

Multiscan Technologies S.L. створена з ціллю забезпечити потреби іспанських компаній, що займаються оливками, адже Іспанія є світовим лідером у цій галузі. Перші сортувальні конвеєри компанії Multiscan Technologies S.L. були запущені на промислових підприємствах в 1998 році та стали революційним проривом в галузі, адже вони могли технологічно правильно та економно забезпечувати даний сектор промисловості найкращим контролем за якістю продукції. Таким чином, була значно підвищена якість виробленої продукції з одночасним зниженням матеріальних витрат. Початковий успіх компанії був забезпечений постійною роботою над інноваціями та вдосконаленням існуючих технологічних рішень компанії. Multiscan Technologies S.L. почав працювати над розробкою технологічних рішень для інших галузевих ніш, таких як: помідори, помідори черрі, вишні, горіхи макадамії, горіхи пекан, черешні, кава, виноград, сіль, фісташки тощо.

Рішення Multiscan Technologies S.L. зорієнтовані на те, щоб максимально вигідно поєднувати традиційні технології та новітні інженерні розробки для вирішення проблем в галузі безпеки харчових продуктів, використовуючи для цього лише один агрегат. Компанія Multiscan Technologies S.L. не зупиняється на досягнутому та продовжує зростати. Дочірні підприємства Multiscan Technologies S.L. працюють в Аргентині, Чилі та США, де також розробляються технології та новітні комплексні рішення для регіональних ринків.

 

Ознайомитися з технологічними рішеннями Multiscan Technologies S.L. та поспілкуватися з представником компанії можна буде під час Конференції «Черешня та вишня: промислове вирощування в Україні», яка відбудеться 15-16 червня 2017 року в м. Мелітополь.

З умовами участі можна ознайомитися за посиланням.

Для фермерів та членів Асоціації «УКРСАДПРОМ» участь у конференції є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням.

 

З питань участі в конференції звертайтеся до оргкомітету:

info@ukrsadprom.org

т.+380 44 232 22 68

+380 97 438 42 31