Програма VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові»

553

Програма VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» сформована!

Шановні партнери та учасники конференції! Представляємо вам в цілому сформовану програму VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові», що збере садівників України та Європи 28-29 жовтня у Вінниці, в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія». Поговоримо про інновації в садівництві, про технології вирощування зерняткових, про те, як побудувати успішний садівничий бізнес, разом із українськими та європейськими експертами, керівниками відомих компаній, науковцями, власниками фермерських господарств! У програмі можливі зміни й доповнення.

Організатори конференції, медіагрупа «Технології та Інновації» запланували провести 2 інформативно насичені дні.

Упродовж першого дня, 28 жовтня, відбудеться пленарна частина конференції.

У програмі – круглий стіл на тему «Підсумки садівничого сезону 2021 року. Державна підтримка галузей садівництва й переробки. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення». Модераторами круглого столу будуть голова Асоціації «Укрсадпром» Олександр Матвієць та генеральний директор корпорації «Вінницясадвинпром» Анатолій СЕМЕНЮК.

Про правомірне використання садивного матеріалу з точки зору прав інтелектуальної власності та про те, що необхідно знати, щоб не порушувати закон при закладанні садів та ягідних насаджень, розкаже Анастасія ТЕРЗЕМАН, юрист патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Досвідом вирощування яблук та груш поділяться:

 • Максим БОРТНИК, директор департаменту садівництва ГК Vitagro – Головного Садівничого партнера конференції;
 • Ольга ОЛІЙНИК, експорт-менеджер ФГ «Сади Дніпра»;
 • Роман ЦІНЧЕНКО, представник ФГ «Сади Полтавщини»;
 • Тетяна КОРОСТАШІВЕЦЬ, викладач хімії і екології Відокремленого структурного підрозділу «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету»;
 • Максим ЗАРІЦЬКИЙ, агроконсультант

Також фахівці італійської компанії Advice&Consulting поділяться досвідом створення інтенсивного саду та презентують італійські технології, які допоможуть у цьому.

Технологічні експерти розкажуть про те, як отримувати якісний урожай зерняткових, проаналізувавши садівничий бізнес від підготовки проєкту – до вибору саджанців, систем живлення, технологій зрошування та збуту продукції.

Зокрема, ефективні засоби для захисту та підживлення садових культур представлять:

 • Ігор ТАРУШКІН, регіональний менеджер компанії «БайєрУкраїна» Генерального партнера конференції із засобів захисту рослин;
 • Представник компанії «Росана» (Польща);
 • Крістіан ХУБЕНЕР, агроном та консультант із сільськогосподарських культур, Van Iperen International (Нідерланди); Ігор ЧАЙКА, комерційний директор ТОВ «Агрітема» (Україна);
 • Сергій СКОРОМНИЙ, представник компанії «Агріі Україна»;
 • Василь БОНДАРОВСЬКИЙ, директор компанії Biochem Agro, група компаній ЄФТ Груп.
 • Володимир СІЛЕНКО, технічний консультант ТОВ «БТУ центр»

Фахівці проаналізують дію препаратів на конкретних прикладах.

Високоефективний сад неможливий без використання інноваційних технологій. Їх презентують спікери:

 • Наталія ЛУТ, директор компанії «САД ОК», яка розкаже про монтаж протиградових систем у садах:
 • Вадим БОЙКО, директор компанії «ПРОФПОЛИВ» – Ексклюзивний партнер конференції, який презентує автоматичні системи зрошення.

Не оминули увагою й питання обробки плодів після збору врожаю. Цій темі присвятить доповідь експерт із Нідерландів – Фредерік Вогель, власник компанії Rosetta Agro (Нідерланди), Ексклюзивний партнер конференції, та Валерій ЛЯШИНСЬКИЙ, директор компанії «Розетта Агро».

Тему сортування та зберігання яблук розкриє Анатолій БОГДАН, керівник компанії «Інсолар Холод».

А про хвороби, які можуть виникнути під час зберігання плодів яблуні, розкаже Людмила ШЕВЧУК, зав. лабораторією післязбиральної якості плодово-ягідної продукції, доктор сільськогосподарських наук, Інститут садівництва НААН України.  

Олександр КАФЛЬОВСЬКИЙ, представник компанії Voran, презентує тему переробки плодів та розкаже про технології виготовлення соків прямого віджиму.

Ще одна важлива тема конференції – лізинг як перспективний фінансовий інструмент для садівничого бізнесу. Цю тему розкриє Павло Мухін, генеральний директор ТОВ «ТЕКОМ-Лізинг».

Завдяки інформативно насиченим виступам учасники конференції дізнаються, як створити яблучний та грушевий сад та як розвивати бізнес, щоб отримувати бажаний рівень прибутку.

Паралельно із виступами фахівців садівництва відбудеться виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для садівничої та переробної галузей. Відомі українські компанії презентують обладнання, яке допоможе зробити сад високоефективним та отримувати максимум урожаю і, відповідно, прибутку.

Працюватиме виставка-презентація продукції переробки плодів і ягід, безалкогольних та інших напоїв на базі фруктів та ягід. Учасники конференції зможуть відкрити для себе нову натуральну продукцію, продегустувати її. На виставці успішні українські виробники презентують плодово-ягідні вина, настоянки, сиропи, варення, наливки, фруктові дистиляти тощо.

Особливо корисна для всіх частина конференції – столи переговорів із представниками торгових мереж і страхових компаній. Всі охочі зможуть попередньо записатися та безпосередньо поспілкуватися із представниками Fozzy group, «Добродія Фудз», «Епіцентр К», «Велмарт» USPA FRUIT LLC. Маєте проблеми із збутом своєї продукції? Записуйтеся на переговори – і вирішите нагальні питання безпосередньо на конференції. Не упустіть шанс встановити партнерські стосунки із відомими торговими мережами.

Також упродовж конференції відбудеться Народна дегустація соків від фермерських господарств та виробничих підприємств України. Кожен учасник конференції при вході отримає разом із бейджом картку для голосування. Із 12:00 до 14:30 всі зможуть підійти та продегустувати соки, що будуть предствлені анонімно. Потім потрібно проголосувати за той сік, який найбільше сподобався. У результаті буде визначено 10 кращих соків України, які в кінці дня будуть нагороджені дипломами.

29 жовтня учасники конференції відвідають компанію «Фруктона ВН» та ФГ «Агрокалина фрутс», де зможуть переконатися, що кожен може побудувати успішний садівничий бізнес.

У компанії «Фруктона ВН» учасникам бізнестуру представлять потужне європейське обладнання для заморожування, а також нове виробництво фруктових наповнювачів.

У ФГ «Агрокалина фрутс» учасникам представлять інтенсивний грушевий сад та завод техніки «Агрокалина».

Ознайомитися з програмою можна за посиланням.

Реєструйтеся – буде цікаво!

Запрошуємо господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представників торгових мереж і компаній-експортерів.

Нагадаємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала у 2020 році у Львові більше 250 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі тощо.

Ставте нагадування у своєму календарі і вже реєструйтеся на конференцію!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний Садівничий партнер – ГК VITAGRO
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».
Головний технологічний партнер – Розетта Агро

Партнери бізнестуру –«Фруктона ВН», «Агрокалина фрутс»

Реєстрація вже розпочалася!

Умови участі в конференції:

В якості учасника

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – знижка 10%.
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ і Корпорації «Вінницясадпром» – знижка 10%.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

БОНУС! Для учасника конференції – можливість придбати Передплату за 2021 рік на зниженою ціною: «Садівництво і Виноградарство& Горішник», «Садівництво і Виноградарство& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн) *Акції не сумуються.

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, techhorticulture.com

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com (координатор проєкту)

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Місце проведення – Готельно-ресторанний комплекс «Гостевія», Вінницька обл.,

с. Стрижавка. Телефон для бронювання номерів тел. 096 507 1022 (при бронюванні казати «на садівничу конференцію»).