Міжнародна конференція: “ЧЕРЕШНЯ, СЛИВА, АБРИКОС” 24 січня 2019

1877

Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції ЧЕРЕШНЯ, СЛИВА, АБРИКОС. ТЕХНОЛОГІЯ, РИНОК, ПЕРСПЕКТИВИ“, що пройде у Вінниці 24 січня 2019 року.

Для членів Асоціації “Укрсадпром” знижка вартості участі у конференції -20%.

Революція та еволюція у вирощуванні сливи, черешні, абрикоса та основні виклики, з якими доводиться мати справу при вирощуванні кісточкових: хвороби, шкідники, розтріскування плодів. А також багато інших цікавих актуальних та цікавих тем для професійного обговорення.

Спікери конференції:

Тьєрі Крозе – міжнародний агроном-консультант, експерт з вирощування кісточкових культур (Франція). Досвід роботи – більше 30 років. Сфера діяльності – консультативні послуги з вирощування кісточкових культур: абрикос, нектарин, персик, слива, черешня, вишня. Супроводжує виробників кісточкових культур у Великобританії, Бельгії, Франції, Іспанії, Болгарії. Також спеціалізується на питаннях, що стосуються підвищення продуктивності, післязбиральної доробки та маркетингу вирощеної продукції.

Фріц Нюберлін має більше 40 років практики та консультування виробників з вирощування плодово-ягідних культур: тренер-практик з проведення механізованої обрізки та проріджування, формування плодової стіни, використання гіберелінів, тощо. Є одним із розробників системи формування черешні UFO. Останні 3 роки активно розвиває напрямок органічного вирощування фруктів (у т.ч. із використанням екстракту хмілю, витяжки з часнику і т.п.). Фріц Нюберлін розповідатиме про нові сучасні сорти сливи, абрикоса та черешні європейської селекції, а також поділиться практичним досвідом: викликами та можливостями, з якими зустрічається виробник при вирощуванні кісточкових культур.

Шаак Валравен є комерційним директором розсадника Fleuren та президентом Асоціації розсадників плодових культур Південних Нідерландів. Шаак виріс у самому серці фруктового регіону Нідерландів. Його родина займалась садівництвом – вони вирощували яблука, груші та черешню. Це була важка праця, яка змушувала знаходити нові, менш трудомісткі системи виробництва. Для вирощування яблук і груш уже з’явились карликові підщепи, а черешня все ще вирощувалася на сильнорослих підщепах. Саме розсадником Fleuren було винайдено вид саджанців кніп-баум та світ отримав технологію виробництва кніп-саджанців. Тому для Шаака Валравена 25 років тому було честю розпочати роботу у всесвітньо відомому розсаднику.

Тон Ванрикель – бельгійський експерт. Тон має 15-річний досвід наукової та практичної роботи як фахівець-консультант з вирощування кісточкових культур, зокрема – черешні. Тон Ванрикель представляє компанію Depa-Fruit – один із провідних розсадників, що має фокус на вирощування саджанців черешні, співпрацює з багатьма дослідними організаціями та селекціонерами світу.

Слива Топенд Плюс® та вишня Уйфегертоі Фюртеш® – про ці та інші інновації у селекції кісточкових культур розповість комерційний директор плодорозсадника ДП “Голланд Плант Україна” Степан Паладі.

Програму конференції та умови участі можна завантажити за посиланням: http://www.fruitproject.com.ua/images/pdf/Agenda_stone%20fruit.pdf