Лохина/чорниця: від проектування до врожаю

1258

13-15 грудня 2016 року в с. Татарів Яремчанського району Івано-Франківської області відбувся безкоштовний семінар «Створення насаджень та будівництво систем зрошення лохини/чорниці: від проектування до врожаю», в якому прийняли участь фермери з 5 областей України.

В межах семінару ТОВ “НВП “Ірігаційні системи”ТОВ “Долина-Агро”, ТОВ «Ай Ті-Лінкс», ТОВ «АгріСол» продемонстрували свій досвід проектування та створення промислових насаджень лохини/чорниці, їх живлення, догляду, збирання та зберігання урожаю, а фермери змогли задати власні запитання та отримані вичерпні відповіді щодо технології вирощування лохини/чорниці.

Окремо було обговорено діяльність Асоціації “Укрсадпром” щодо здійснення експертизи проектів створення і зрошення багаторічних плодових і ягідних насаджень, а також діяльність з акредитації проектних організації, перевірку їх спроможності розробки якісної проектної документації, вручено ФГ “Вайс” (Закарпатська область) та ФГ “Жолоби” (Івано-Франківська область) висновки Асоціації “Укрсадпром” про відповідність проектно-кошторисної документації державним стандартам та вимогам Асоціації.