I Національний конкурс соків прямого віджиму

3662

25 жовтня 2017 року в рамках 20 Міжнародної виставки World Food Ukraine відбудеться I Національний конкурс соків прямого віджиму. Організатор заходу – Асоціація «УКРСАДПРОМ».

Місце проведення: МВЦ (м. Київ, Броварський пр-т, 15).

Якість соків прямого віджиму буде оцінюватись закритим способом спеціальною дегустаційною комісією за 10-ти бальною системою у наступних номінаціях:

  • Сік яблучний прямого віджиму
  • Сік яблучний прямого віджиму з плодовими компонентами
  • Сік яблучний прямого віджиму з ягідними компонентами
  • Сік яблучний прямого віджиму з овочевими компонентами
  • Сік яблучний прямого віджиму з іншими рослинними компонентами
  • Сік яблучний прямого віджиму багатокомпонентний типу «Мультивітамін»

 

Умови участі у конкурсі

Для прийняття участі у конкурсі, необхідно направити до Асоціації відповідну заявку довільної форми про участь у конкурсі, в якій визначити найменування продукції та її склад, кількість заявлених зразків, технології виготовлення, дані про обсяги виробництва на рік, а також документ, що підтверджує відповідність зазначених соків нормативним документам. Зразки соків для дегустації надаються виробником у день проведення дегустації в кількості згідно з нормою витрат на одного дегустатора, але не менше двох одиниць тари, у яку розливається продукція для реалізації відповідно до законодавства.

Учасники

ПАО “Вікторія”

Сади Карлівщини

 

 

Позаконкурсний учасник – КФХ “Ягодка” (Білорусь)

Заявки подаються до 15 жовтня 2017 року на електронну адресу: info@ukrsadprom.org.

Всі учасники конкурсу також приймуть участь у Форумі «Fruits&Berries Plate» (Фруктово-ягідна тарілка), який присвячений переробці та споживанню фруктів і ягід в Україні.