Вітал Трейдінг – надійний виробник упаковки для фруктів і ягід

1970

Враховуючи необхідність відкриття нових ринків збуту українських фруктів і ягід у світі, українські виробники зіштовхнулись з проблемою їх пакування відповідно до стандартів, які діють у різних регіонах світу, та відсутністю українських стандартів такої упаковки, а також їх використання різними виробниками на свій смак, безпідставно запевняючи фермерів у їх відповідності вимогам міжнародних ринків.

ТОВ Вітал Трейдінг є виробником гофрокартонної тари для пакування фруктів та ягід, виготовленої за найвищими світовими стандартами та з перевірених і якісних матеріалів, що є обов’язковою умовою для збільшення експортного потенціалу України, та володіє мережею виробничих потужностей в Україні.

В результаті ознайомлення із технологічним та технічним забезпеченням виробництва та комплектування гофрокартонної тари для фруктів і ягід, широкою мережею виробничих потужностей на території України, ТОВ Вітал Трейдінг було визнано виробником упаковки, який відповідає вимогам покупців та дистриб’юторів свіжих фруктів і ягід на міжнародних ринках, а також завданням Асоціації щодо популяризації якості українських фруктів і ягід у всьому світі.

Для розвитку спільної співпраці та забезпечення інтересів своїх членів, 11 жовтня 2016 року Асоціацією було укладено меморандум про співпрацю з ТОВ Вітал Трейдінг, відповідно до якого передбачено поширення інформації про вимоги до упаковки та маркування фруктів та ягід, її види та характеристики, впровадження високих стандартів якості українських фруктів та ягід, їх презентації на світових ринках, підвищення обсягів їх експорту з України на зовнішні ринки, збільшуючи тим самим грошові надходження українських виробників та популяризацію України у світі.

Меморандумом передбачено співпрацю сторін, зокрема, у напрямку навчання представників галузі щодо процесів замовлення, створення та використання упаковки, що відповідає світовим стандартам, а також впровадження процесу планування формування упаковки у виробничому циклі підприємства для збереження якісних характеристик фруктів та ягід при їх транспортуванні та реалізації.

Крім того, для запезпечення захисту інтересів членів Асоціації, меморандумом передбачено створення особливих умов співпраці та укладення договорів із членами Асоціації, які полягають у завчасному плануванні та виробництві необхідної упаковки та забезпеченні особливих умов її придбання.

Офіційний сайт ТОВ Вітал Трейдінг: vitaltrade.com.ua

Контакти: місто Київ, 01014, Україна, вул. Катерини Білокур, 2/8, офіс 11, т. (044) 285-10-44, (067) 474-85-14, електронна пошта: vitaltrading99@gmail.com