Україна-США: кооперація у садівництві

914

В межах співпраці Асоціації “Укрсадпром” із Комерційною службою США, відбулась зустріч заступника Посла США в Україні пана Джорджа Кента, аташе з питань торгівлі Посольства США в Україні пані Мішель Сміт, представників Агентства USAID із членами Асоціації “Укрсадпром” – дрібними та середніми фермерами із Вінницької, Львівської, Миколаївської та Дніпропетровської областей України. Крім того, всі члени Асоціації прийняли участь у дослідженні галузі садівництва в Україні, яке проводилось спільно Комерційною службою США та Асоціацією “Укрсадпром”.

Метою проведеної зустрічі стало, зокрема, обговорення стану розвитку галузі садівництва в Україні та задоволення потреб фермерів галузі у сільськогосподарській техніці, переробному, сортувальному та пакувальному обладнанні.

В результаті проведеної зустрічі, між її учасниками було досягнуто взаєморозуміння у необхідності активізації партнерських відносин між українськими садівниками та виробниками техніки і обладнання з США, з метою збільшення рівня забезпеченості українських садівників та підвищення можливостей у виробництві плодів і ягід за найвищими сучасними світовими стандартами якості та підвищення експортних можливостей дрібних і середніх фермерів.

Окремо було обговорено питання надання допомоги з боку Агенства USAID, в межах існуючих та нових партнерських програм між Україною та США,  фермерам галузі у технічному та технологічному забезпеченні своїх виробництв.