Учасники конкурсу “Найкращий агроном-садівник 2020”

1580

Дорогі друзі!
Ми раді представити вам учасників конкурсу”Найкращий агроном-садівник 2020″.
Всі вони є справжніми професіоналами своєї справи та гідно представляють українське садівництво.

Сиротенко Олександр Васильович – головний агроном ФГ «Надія Сад»
Головний агроном ФГ «Надія Сад» Олександр Васильович Сиротенко працює в господарстві з моменту його заснування, вже сім років. Фермерське господарство спеціалізується на вирощуванні саджанців плодових культур. Зусиллями Олександра Васильовича було закладено плодорозсадник, де вирощується підщепа на площі – 2,5 га та маточно-живцевий сад – 1,5 га.
Протягом всього періоду своєї праці Олександр Васильович проявив себе висококваліфікованим агрономом та здібним організатором сільськогосподарського виробництва. Всю свою трудову діяльність наш учасник присвятив сільському господарству. До ФГ «Надія Сад» Олександр Сиротенко працював на посаді головного агронома в одному з найпотужніших господарств Закарпаття – ФГ «Коник». За професіоналізм та високі показники у сільгоспвиробництві 2009 року Олександр Васильович був нагороджений державною нагородою, – орденом за заслуги третього ступеня.

Мельник Тарас Володимирович – головний агроном ФГ «Гадз»
Мельник Тарас Володимирович народився 11 жовтня 1989 року у місті Бучач Тернопільської області . У 1997 році почав навчання у Бучацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 , після закінчення 7 класу продовжив навчання у Бучацькому ліцеї. 2007 році закінчив навчання та вступив на перший курс Уманського національного університету садівництва, що у місті Умань Черкаської області на факультет «Плодоовочівництво та виноградарство». У 2008 році був переведений на індивідуальний графік навчання та почав свою трудову діяльність на ПРАТ «Кримська Фруктова Компанія», Красногвардійський район АР Крим, на посаді бригадира садівничої бригади , звідки був звільнений з власним бажанням у зв’язку із зміною місця проживання. В період 2009-2011рр, проходив стажування у господарстві (кісточково-ягідного напрямку) «Peter Stoppel», Kressbronn am Bodensee, Федеративна Республіка Німеччина. У 2011 році був прийнятий на роботу на посаду агронома-садівника в ПП «Фаворит ІІІ», село Роздольне Каховський район Херсонська область, пропрацювавши на вищезгаданій юридичній особі до 2012 року та був звільнений за згодою двох сторін у зв’язку зі зміною місця роботи . У 2012 році закінчив навчання отримавши повну вищу освіту за спеціальністю « Плодоовочівництво та виноградарство» та здобув кваліфікацію агроном-дослідник з плодоовочівництва та виноградарства. Після закінчення навчання почав свою трудову діяльність у підприємстві ФГ «Гадз» на посаді агронома , у 2014 році пройшовши стажування в компанії « Vitafruit » Gargazzone, Італія, та розсадницькому господарстві Luciano Schrama, Нідерланди був переведений на посаду заступника голови правління ФГ «Гадз», із січня 2017 року по сьогоднішній час працюю на посаді – директора з садівництва ФГ «Гадз». З 2020 року розпочав навчання в Уманському національному університеті садівництва на факультеті менеджменту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньої економічної діяльності».

Погрібний Іван Валерійович – головний агроном Іллінецького державного аграрного коледжу
Погрібний Іван Валерійович
Народився 24 серпня 1987 року в м. Городище, Городищенського р-ну, Черкаської обл..
Освіта: вища. 2005-2008 – Городищенський державний аграрний коледж, напрям підготовки «Агрономія» – здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста – з відзнакою; 2008р. – Уманський державний аграрний університет, напрям підготовки «Агрономія», здобув кваліфікацію бакалавра технолога з агрономії – з відзнакою; 2009р. – Уманський державний аграрний університет, напрям підготовки «Плодоовочівництво і виноградарство», здобув кваліфікацію агронома-дослідника – з відзнакою; 2017р. – Закінчив навчання в аспірантурі ННЦ «Інституту землеробства НААН».
З 2010 по даний час працює головним агрономом лабораторії рослинництва Іллінецького державного аграрного коледжу.
Сімейний стан: Одружений виховую двох синів.
Іван Валерійович спроектував насадження плодово-ягідних культур на площі 94 га, з яких заклав, починаючи з 2010 року, 30 га шпалерно-карликового яблуневого саду та 5 га насаджень сливи. Використовує інтенсивні технології по захисту насаджень та польових культур. Займається насінництвом. Впроваджує інноваційні технології по виробництву польових культур.
Має практичний досвід роботи в садівничих фермерських господарствах Англії та Фінляндії.
З метою вивчення ефективності технологічних заходів відтворення родючості ґрунтів в 2013 році на базі лабораторії рослинництва коледжу закладено стаціонарний польовий дослід “Вивчення ефективності технологічних заходів відтворення родючості ґрунту та адаптивних технологій вирощування сільськогосподарських культур за системою органічного виробництва продукції рослинництва”. Погрібний І.В. є безпосереднім учасником та виконавцем проведення цього досліду, як аспірант ННЦ «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук».

Студинець Олександр Сергійович – головний агроном ТОВ «Комарівці»
Пастух Володимир Федорович – головний агроном СФГ «Перлина Поділля»
Качула Василь Михайлович – головний агроном ПАТ «Жорнище»
Байда Володимир Михайлович – головний агроном ПАТ «Дружба В.М.»
Яцевич Анатолій Борисович – головний агроном ПАТ «Сади України»