Три господарства виключені з членів Асоціації «УКРСАДПРОМ»

254

Під час засідання Наглядової Ради Асоціації «УКРСАДПРОМ», яке відбулося 5 червня 2019 року в м. Київ було ухвалено рішення про виключення трьох господарств з членів асоціації «УКРСАДПРОМ».

Члени Наглядової Ради одноголосно затвердили рішення про виключення з членів Асоціації трьох господарств на підставі поданих їх керівниками відповідних заяв. Таким чином, припинено членство ТОВ «ТРІАДА-МК», ТОВ «СП «АГРО-ОРГАНІК», ФГ «ЖОЛОБИ».

Звертаємо увагу, відповідно до затвердженого рішенням Загальних зборів Асоціації від 14 червня 2019 року Положення про Наглядову Раду асоціації «УКРСАДПРОМ», рішення про прийняття нових членів до Асоціації чи виключення з членів Асоціації ухвалюється Наглядовою Радою.

Нагадаємо, відповідно до затвердженої Загальними зборами Асоціації 15 березня 2019 року редакції Статуту Асоціації «УКРСАДПРОМ» з членства в Асоціації виключаються у наступних випадках:

  • припинення господарством діяльності;
  • невиконання умов, передбачених законодавством України, Статутом Асоціації, Положенням про членство в Асоціації, зокрема, у разі несплати членського внеску у визначені строки та у встановленому розмірі;
  • подання відповідної заяви на ім’я Голови асоціації.

Ознайомитися з актуальними редакціями документів можна у розділі «ПРО НАС».