Співробітництво між Україною та Італією

1358

Україна та Італія продовжують активну співпрацю щодо постачання українських фруктів та їх переробки для італійського ринку.

Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі в Києві Голови Асоціації «Укрсадпром» Дмитра Крошки з паном Джорджио Кархаузеном (Giorgio Karhausen), керівниками італійських компаній, а також представниками торгової асоціації, які зацікавлені у постачанні українських фруктів та ягід до Італії, продуктів їх переробки.

На зустрічі були обговорені деталі, умови та напрямки співпраці. Зокрема, це стосується виробництва соків для італійських торгових мереж на умовах «private label», постачанні свіжих фруктів та ягід, а також питання кооперації у виробництві нових продуктів галузі садівництва із високою доданою вартістю: сушені, морожені, перероблені тощо.

Окрему увагу було приділено питанню співпраці італійських та українських розсадників, а також діяльності Асоціації з *контролю за поширенням сортів плодових та ягідних культур в Україні.

*Нагадаємо, що на позачергових Загальних зборах, Асоціація ухвалила рішення стосовно реформування системи обліку та поширення сортів плодових і ягідних культур в Україні.
Діяльність спрямована на захист прав власників сортів в Україні, а також забезпечення українських садівників якісним, сертифікованим садивним матеріалом.
Таке рішення Асоціації одноголосно підтримали як власники сортів так і розсадники, а головне самі садівники.