MAS SYSTEMS

1102

Асоціація “Укрсадпром” уклала меморандум про співпрацю із відомим польським виробником холодильного обладнання – ТОВ “МАС СІСТЕМЗ”.

Українська компанія МАС СІСТЕМЗ була створена 1996 року та спеціалізується на промисловому холодозабезпеченні, енергозабезпеченні та енергозберіганні, які так необхідні сьогодні українським садівникам. Завдяки наявності виробничих потужностей в Польщі та Україні, а також кваліфікованого виробничо-монтажного персоналу компанія забезпечує виробництво, монтаж та обслуговування складних інженерних систем і комплексів.

Відповідно до умов меморандуму, компанія МАС СІСТЕМЗ набула статусу партнера Асоціації, встановлює пільгові платіжні умови та умови постачання обладнання і послуг для членів Асоціації, забезпечує їх якісним обладнаням та послугами.

Асоціація забезпечує, щоб кожен член Асоціації отримав холодильне обладнання, енергосберігаючі технології та суміжні послуги за особливими цінами та на особливих умовах, які забезпечують здешевшення витрат у садівництві і відповідність сучасним світовим стандартам сільського господарства.